LEGO Kuźnia Zbrojmistrzyni Mandalorian 75319

Bogata w szczegy mandaloriaska kunia do zbudowania i kreatywnej zabawy

lego 75319 kuznia zbrojmistrzyni mandalorian
 • 258 Elementy
 • LEGO Star Wars Motyw
 • 75319 SKU

Zachęć swojego młodego miłośnika serialu „Star Wars: Mandalorian” do wymyślania własnych historii — pomoże mu w tym szczegółowy model LEGO® kuźni Zbrojmistrzyni Mandalorian z zestawu 75319.Zestaw zawiera trzy minifigurki LEGO® będące nowościami na wrzesień 2021 roku: Mandalorianina, Paza Vizslę i Zbrojmistrzynię. W komplecie są również odlotowe bronie i akcesoria urozmaicające kreatywną zabawę, takie jak dwa …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Kuźnia Zbrojmistrzyni Mandalorian 75319

Lego.com LEGO.com 97,99 zł Zobacz
Amazon.pl Amazon.pl 280,00 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Star Wars

Opis LEGO Kuźnia Zbrojmistrzyni Mandalorian 75319

 • Zachęć swojego młodego miłośnika serialu „Star Wars: Mandalorian” do wymyślania własnych historii — pomoże mu w tym szczegółowy model LEGO kuźni Zbrojmistrzyni Mandalorian z zestawu 75319.
 • Zestaw zawiera trzy minifigurki LEGO będące nowościami na wrzesień 2021 roku: Mandalorianina, Paza Vizslę i Zbrojmistrzynię. W komplecie są również odlotowe bronie i akcesoria urozmaicające kreatywną zabawę, takie jak dwa plecaki odrzutowe.
 • W zestawie są: odczepiana kuźnia z symbolem bagnorożca nad wejściem, elementy płomieni, obrotowy pochłaniacz dymu, tygiel, holokron, wyposażenie, stół z ukrytą skrytką i schowek.
 • W kuźni znajduje się mnóstwo akcesoriów do kreatywnej zabawy, takich jak dodatkowy mandaloriański hełm, trzy sztaby beskaru, detonator termiczny, miotła, wykuta broń i blaster.
 • Ta zabawka nadaje się świetnie do budowania i zabawy w pojedynkę lub ze znajomymi. Będzie też idealnym prezentem na urodziny, pod choinkę lub niespodzianką dla kreatywnych dzieci i fanów GwiezdnychWojen w wieku od 8 lat.
 • Mandaloriańska kuźnia ma ok. 9 cm wysokości, 18 cm szerokości i 16 cm głębokości. Między jedną a drugą zabawą będzie się wspaniale prezentować na półce w pokoju dziecka.
 • Chcesz kupić ten liczący 258 elementów zestaw fanowi Gwiezdnych Wojen, który stawia pierwsze kroki w świecie LEGO? Bez obaw. W komplecie znajdują się szczegółowe instrukcje z obrazkami, dzięki którym nawet nowicjusze bez trudu złożą model.
 • Zabawki konstrukcyjne LEGO Star Wars to doskonała propozycja dla dzieci (i dorosłych fanów!) lubiących odtwarzać sceny z filmowej sagi, wymyślać własne historie lub po prostu budować modele, którymi można się pochwalić.
 • Elementy LEGO spełniają surowe branżowe standardy, dzięki czemu zawsze do siebie pasują, łączą się łatwo i mocno.
 • Klocki i elementy LEGO są testowane na niemal każdy możliwy sposób, aby upewnić się, że spełniają wymagające światowe standardy bezpieczeństwa.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Kuźnia Zbrojmistrzyni Mandalorian
SKU
75319
Elementy
258
Motyw
LEGO Star Wars
LEGO price
97,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.