lego 76151 starcie z venomozaurem

LEGO 76151 Starcie z Venomozaurem

Zestaw LEGO Marvel Spider-Man Starcie z Venomozaurem (76151) pozwala dzieciom prze?ywa? przygody z filmów Marvela. Ten wszechstronny zestaw zainspiruje maluchy do wcielania si? w superbohaterów i wymy?lania historii o Spider-Manie, który walczy z Venomem.

Czytaj dalej...

Brak dostępnej ceny. Ten produkt jest niedostępny.

Opis LEGO 76151 Starcie z Venomozaurem

Zestaw LEGO Marvel Spider-Man Starcie z Venomozaurem (76151) pozwala dzieciom przeżywać przygody z filmów Marvela. Ten wszechstronny zestaw zainspiruje maluchy do wcielania się w superbohaterów i wymyślania historii o Spider-Manie, który walczy z Venomem.

Przygody Spider-Mana z opowieści Marvela

Dzięki minifigurkom Spider-Mana, Iron Spidera, Spider-Hama i Venoma każdy fan Marvela może teraz ponownie przeżyć najlepsze sceny z filmów i puścić wodze wyobraźni przy wymyślaniu własnych przygód!Kreatywna zabawa nabierze tempa, gdy dzieci zbudują potężnego Venomozaura ze straszliwymi szczękami, a potem posadzą w nim minifigurkę Venoma. Później mogą umieścić Spider-Mana za kierownicą uzbrojonego megałazika ze świetnym zawieszeniem, by zmierzył się ze złoczyńcą, który strzela czarną pajęczyną!

Popularne zabawki konstrukcyjne z superbohaterami

W zestawach LEGO Marvel Spider-Man dzieci znajdą mnóstwo kolekcjonerskich pojazdów, mechów, budynków, minifigurek, broni i gadżetów. Te wyjątkowe zabawki pozwolą dzieciom odkryć świat superbohaterów, w którym będą przeżywać niezwykłe przygody, a jednocześnie rozwijać ważne umiejętności.

 • Zestaw LEGO Marvel Spider-Man Starcie z Venomozaurem (76151) to wyjątkowa zabawka z kolekcjonerskimi minifigurkami, która zachęci małych fanów Marvela do odgrywania starć filmowych superbohaterów i wymyślania niezliczonych scenariuszy pomysłowych przygód.
 • Walcząc o jajo Venoma z zatrutym szkieletem w środku, dzieciaki będą na nowo przeżywać ulubione historie z filmów i wymyślać własne opowieści ze Spider-Manem, Iron Spiderem, Spider-Hamem i Venomem.

  Kreatywna zabawa nabierze rumieńców, gdy dzieci zbudują Venomozaura ze straszliwymi szczękami, a potem posadzą w nim minifigurkę Venoma. Później mogą umieścić Spider-Mana za kierownicą uzbrojonego pojazdu ze świetnym zawieszeniem, by zmierzył się ze złoczyńcą, który strzela czarną pajęczyną!

 • Zabawka konstrukcyjna ze Spider-Manem będzie świetnym prezentem na urodziny nie tylko dla fanów filmów Marvela. Zachwyci wszystkie dzieciaki w wieku od 8 lat, które lubią pomysłową zabawę z mnóstwem akcji i zabawki, które trzeba zbudować.
 • Model Venomozaura do zbudowania ma ok. 18 cm wysokości i może służyć do zabawy w odgrywanie niezliczonych przygód lub stać się ozdobą dziecięcego pokoju.
 • Ta mechaniczna zabawka konstrukcyjna nie wymaga baterii, więc kreatywna, pełna akcji zabawa fizycznymi klockami i odgrywanie historii są możliwe w każdym miejscu i czasie.
 • Proste i jasne instrukcje pozwolą dzieciom natychmiast zabrać się do budowania i zabawy, a ciekawe pojazdy i funkcje dostarczą im maksymalnej frajdy.
 • Dzięki zestawomLEGO Marvel Spider-Man dzieci mogą same odgrywać filmowe przygody! Są w nich kolekcjonerskie pojazdy, mechy, budynki, minifigurki, broń oraz gadżety, które pozwolą dzieciom połączyć emocjonującą zabawę z rozwijaniem ważnych umiejętności.
 • Zestawy konstrukcyjne LEGO spełniają najwyższe standardy branżowe, dzięki czemu wszystkie klocki pasują do siebie i można je za każdym razem z łatwością połączyć i rozdzielić — i tak jest niezmiennie od 1958 roku!
 • Klocki i elementy LEGO są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że zestaw konstrukcyjny, który podarujesz dziecku, spełnia najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa i jakości.

Specyfikacja LEGO 76151 Starcie z Venomozaurem

Oficjalne imię LEGO Starcie z Venomozaurem
SKU 76151
EAN 5702016619324
UPC 673419320429
Elementy 640
Temat LEGO Marvel
Status Nie jest już produkowany
LEGO price 369,99 zł  –  lego.com
Instrukcje Pobierz instrukcję obsługi

Inni również oglądali

LEGO Mechaniczna zbroja War Machine 76277
LEGO Mechaniczna zbroja War Machine 76277
64,99 zł
LEGO 76146 Mech Spider-Mana
LEGO 76146 Mech Spider-Mana
49,99 zł
LEGO 76168 Opancerzony mech Kapitana Ameryki
LEGO 76168 Opancerzony mech Kapitana Ameryki
44,99 zł
LEGO Iron Man i Iron Legion kontra żołnierz Hydry 76288
LEGO Iron Man i Iron Legion kontra żołnierz Hydry 76288
94,99 zł
LEGO Pakiet z bohaterami 5008117
LEGO Pakiet z bohaterami 5008117
719,98 zł
LEGO Breloczek ze Scarlet Witch 854241
LEGO Breloczek ze Scarlet Witch 854241
24,99 zł