lego 76157 wonder woman vs cheetah

LEGO 76157 Wonder Woman vs Cheetah

Dwustronny model przedstawia zaawansowany technologicznie bunkier i wie?? z obracaj?cym si? nadajnikiem. Gdy na scen? wkrocz? Wonder Woman (Diana Prince) i jej najgro?niejsza przeciwniczka, Cheetah (Dr Barbara Minerva), wszystko mo?e si? zdarzy?!

Czytaj dalej...

Najlepsza oferta

lego.com

Lego.com

169,99 zł
Zobacz

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

Opis LEGO 76157 Wonder Woman vs Cheetah

  • Dwustronny model przedstawia zaawansowany technologicznie bunkier i wieżę z obracającym się nadajnikiem. Gdy na scenę wkroczą Wonder Woman (Diana Prince) i jej najgroźniejsza przeciwniczka, Cheetah (Dr Barbara Minerva), wszystko może się zdarzyć!
  • Minifigurki skrzydlatej Wonder Woman i Cheetah zapewniają wystrzałowe sceny akcji, a minifigurka Maxa zajmuje miejsce w sterowni. Wysoko nad nim nadajnik na wieży obraca się o 360 stopni i przesuwa w górę i w dół.
  • Dzieci mogą doczepić minifigurkę Wonder Woman do obracającego się nadajnika. Podczas gdy superbohaterka lata wokół wieży, Max zajmuje miejsce przy panelu sterowania. Gdy na scenę wkracza superprzestępczyni Cheetah, rozpoczyna się niezapomniana walka!
  • Chłopcy i dziewczynki w wieku od 7 lat przeżyją wiele emocjonujących, pomysłowych przygód z tym zestawem LEGO DC Wonder Woman. To atrakcyjny prezent dla wszystkich młodych superbohaterów.
  • Zestaw LEGO DC Wonder Woman kontra Cheetah (76157) ma ok. 19 cm wysokości i 17 cm szerokości, a antena radaru ma średnicę ok. 20 cm. Takie rozmiary zachęcają do twórczej zabawy na dużą skalę.
  • Ten zestaw LEGO DC nie wymaga baterii, więc dzieci mogą w każdej chwili zanurzyć się w świecie Wonder Woman z filmu z 1984 r. Bezpośrednia zabawa modelami bez elementów elektronicznych rozwija zdolność kreatywnego myślenia, pomysłowego wcielania się w różne role oraz rozwiązywania problemów.
  • Szukasz prezentu z superbohaterami dla dziecka, które nie zna się na budowaniu z klocków LEGO? W zestawie z Wonder Woman i Cheetah znajdziesz przejrzyste instrukcje, które pozwolą dzieciom szybko złożyć model i brać się do zabawy.
  • Zestawy LEGO DC inspirują do twórczej zabawy w grupie i w pojedynkę, zachęcając dzieci do odtwarzania ulubionych scen z filmów, wymyślania własnych historii i ozdabiania pokoju imponującymi modelami.
  • Klocki konstrukcyjne LEGO spełniają najwyższe standardy branżowe, dzięki czemu wszystkie klocki pasują do siebie i można je za każdym razem z łatwością połączyć i rozdzielić — i tak jest niezmiennie od 1958 roku.
  • Klocki i elementy LEGO są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu mamy pewność, że każdy zestaw konstrukcyjny dla Twojego małego superbohatera spełnia najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa.

Specyfikacja LEGO 76157 Wonder Woman vs Cheetah

Oficjalne imię LEGO Wonder Woman vs Cheetah
SKU 76157
EAN 5702016619577
UPC 673419319393
Elementy 371
Temat LEGO DC
LEGO price 169,99 zł  –  lego.com
Instrukcje Pobierz instrukcję obsługi