lego 76167 zbrojownia iron mana

LEGO 76167 Zbrojownia Iron Mana

? Zawiera minifigurk? Tony'ego Starka, dwa stroje Iron Mana, dwóch wrogich agentów A.I.M. oraz hot roda, którego mo?na naprawi?, a potem nim je?dzi?. Aby wszystko by?o jak w filmie, w zestawie dzieci znajd? te? miniaturk? prototypu Iron Mana oraz hamburgera dla Tony?ego.

Czytaj dalej...

Najlepsza oferta

lego.com

Lego.com

139,99 zł
Zobacz

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

Opis LEGO 76167 Zbrojownia Iron Mana

 • Zestaw LEGO Marvel Avengers Zbrojownia Iron Mana (76167) to mnóstwo możliwości pomysłowej zabawy dla siedmiolatków i starszych dzieci. Bogactwo inspiracji pozwoli dzieciom wymyślać niezliczone scenariusze z Iron Manem w roli głównej.

  • Zawiera minifigurkę Tony'ego Starka, dwa stroje Iron Mana, dwóch wrogich agentów A.I.M. oraz hot roda, którego można naprawić, a potem nim jeździć. Aby wszystko było jak w filmie, w zestawie dzieci znajdą też miniaturkę prototypu Iron Mana oraz hamburgera dla Tony’ego.

  • Do siedziby Iron Mana włamują się opryszki! Dzieci muszą użyć swoich superbohaterskich zdolności i pozbyć się złoczyńców, strzelając do nich z broni wbudowanej w hot roda oraz z broni energetycznej pancerza. Nie wolno dopuścić, by pancerz i prototyp wpadły w łapy intruzów.

  • Poruszający wyobraźnię zestaw konstrukcyjny z mnóstwem funkcji i świetnych akcesoriów ucieszy każdego fana Marvela i będzie doskonałym prezentem dla dzieci w wieku od 7 lat — na przykład pod choinkę lub na urodziny.

  • Zbrojownia ma ok. 8 cm wysokości, a hot rod mierzy ok. 10 cm długości, więc ten zestaw to nie tylko inspirująca zabawka dla wielbicieli przygód z superbohaterami, ale także świetna ozdoba dziecięcego pokoju.

  • Nie wymaga baterii. Tu liczy się składanie klocków, więc zestawem można się bawić zawsze i wszędzie, a jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia.

  • Przejrzyste instrukcje pomogą dzieciom od razu zabrać się do budowania. Są napisane w przystępny sposób, by dzieci mogły zawsze dobrze się bawić i zrobić najlepszy użytek z ciekawych postaci i funkcji oraz scenerii, które znają z filmów.

 • W zestawach LEGO Marvel Avengers czekają kolekcjonerskie minifigurki, zabawkowe pojazdy, broń i gadżety, dzięki którym mali fani Marvela mogą od razu rzucić się w wir akcji i przeżywać wymyślone przygody z udziałem superbohaterów.
 • Zestawy konstrukcyjne LEGO spełniają najwyższe standardy branżowe, dzięki czemu wszystkie elementy zabawek LEGO pasują do siebie i można je za każdym razem z łatwością połączyć i rozdzielić — i tak jest niezmiennie od 1958 roku!
 • W Grupie LEGO upuszczamy, podgrzewamy, zgniatamy, skręcamy i badamy klocki oraz elementy, by upewnić się, że każdy z zestawów LEGO dla dzieci spełnia najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa i jakości zabawek.

Inni również oglądali

LEGO Mechaniczna zbroja Hulka 76241
LEGO Mechaniczna zbroja Hulka 76241
66,99 zł
-4%
LEGO Rocket i Mały Groot 76282
LEGO Rocket i Mały Groot 76282
259,99 zł
LEGO Mechaniczna zbroja Rocketa 76243
LEGO Mechaniczna zbroja Rocketa 76243
64,99 zł
LEGO Figurka Iron Spider-Mana 76298
LEGO Figurka Iron Spider-Mana 76298
149,99 zł
LEGO 76163 Pełzacz Venoma
LEGO 76163 Pełzacz Venoma
139,99 zł
LEGO Quinjet Avengersów 76248
LEGO Quinjet Avengersów 76248
307,99 zł