LEGO Daily Bugle 76178

Rewelacyjny model kolekcjonerski ze wiata Marvela

lego 76178 daily bugle
 • 3772 Elementy
 • LEGO Spider-Man Motyw
 • 76178 SKU

Spider-Man i Daily Bugle są ze sobą nierozerwalnie związane. Fani tego uniwersum Marvela mogą się teraz cieszyć z LEGO 76178 Daily Bugle. Ta imponująca budowla, pełna fascynujących szczegółów, jest największym jak dotąd zestawem LEGO z uniwersum Marvela. Spodziewaj się wielu godzin zabawy w budowanie, mnóstwa dowodów uznania i fantastycznej konstrukcji, do której będziesz wracać wielokrotnie. Ogromny zestaw …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Daily Bugle 76178

LEGO.com LEGO.com 1.649,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Spider-Man

Opis LEGO Daily Bugle 76178

Spider-Man i Daily Bugle są ze sobą nierozerwalnie związane. Fani tego uniwersum Marvela mogą się teraz cieszyć z LEGO 76178 Daily Bugle. Ta imponująca budowla, pełna fascynujących szczegółów, jest największym jak dotąd zestawem LEGO z uniwersum Marvela.

Spodziewaj się wielu godzin zabawy w budowanie, mnóstwa dowodów uznania i fantastycznej konstrukcji, do której będziesz wracać wielokrotnie.

Ogromny zestaw z mnóstwem minifigurek

Zestaw LEGO Daily Bugle składa się z 3772 części. Dzięki temu możesz zbudować wieżę o wysokości około 82 cm. Budynek jest pełen rozpoznawalnych szczegółów, takich jak biura Petera Parkera i J. Jonah Jamesona. Znajduje się tam również charakterystyczna żółta taksówka, kiosk z gazetami i wieża ciśnień.

Budynek składa się z czterech pięter, z których każde jest odłączane. Z budynku można również zdjąć dachy i fasady, co pozwoli Ci na podziwianie wnętrza. Co więcej, w tym zestawie znajdziesz aż 25 minifigurek.

Oczywiście nie brakuje Spider-Mana, ale spotkasz też Mysterio, Spider-Gwen, Venoma, Milesa Moralesa, Blade'a łowcę wampirów, Punishera i wielu innych. Dzięki nim możesz odtworzyć znane historie z komiksu. Możesz też stworzyć własne ekscytujące przygody z tymi superbohaterami i supervillainami.

Proste instrukcje dotyczące skomplikowanej budowy

Kiedy po raz pierwszy zobaczysz LEGO Daily Bugle, z pewnością będziesz pod wrażeniem skomplikowanej struktury. Dzięki temu ten zestaw LEGO jest idealny do zbudowania i umieszczenia w widocznym miejscu.

Budynek jest pełen niespodzianek i detali, dzięki czemu jeszcze nie raz zadziwi ciebie i twoich przyjaciół. Jednak nie musisz być ekspertem w dziedzinie budownictwa, aby złożyć Daily Bugle. Do zestawu dołączono szczegółowe instrukcje, które są łatwe do wykonania.

Zostaniesz poprowadzony przez proces budowania krok po kroku, dzięki czemu nawet dorośli budowniczowie bez większego doświadczenia mogą zacząć budować swoje własne uniwersum Marvela.

Stwórz swoje własne uniwersum Marvela z klocków LEGO

Przez lata firma LEGO uwieczniła wiele części uniwersum Marvela w spektakularnych zestawach do budowania. Fani tego uniwersum mogą więc zacząć odbudowywać swoje własne ulubione uniwersum w domu. Tego imponującego zestawu Daily Bugle naprawdę nie można przegapić. Jak wygląda Twoje idealne uniwersum Marvela?

 • Zestaw LEGO Marvel Spider-Man Daily Bugle (76178) to fantastyczny projekt do zbudowania i ustawienia na półce dla wszystkich dorosłych miłośników Marvela. Znajdziesz w nim wszystkich najpopularniejszych bohaterów i złoczyńców z komiksów Marvela.
 • Do zestawu dołączono 25 minifigurek. Są to między innymi Doktor Octopus, Spider-Man, Venom, Miles Morales, Spider-Ham, Zielony Goblin, Peter Parker, Spider-Gwen, Mysterio, Sandman i Robbie Robertson.
 • Pięć minifigurek z zestawu to zupełne nowości: łowca wampirów Blade, J. Jonah Jameson, właściciel gazety Daily Bugle, Black Cat, Daredevil oraz Punisher. W zestawie znajdziesz też łazik Spider-Mana.
 • Złożony z 3772 elementów model redakcji „Daily Bugle” wypełniony realistycznymi detalami, fascynującymi funkcjami i wspaniałymi scenami akcji to ambitne wyzwanie konstrukcyjne dla Twoich kreatywnych supermocy.
 • Trzypiętrowy model ze świata Marvela do zbudowania i postawienia na półce zachwyci każdego fana kreatywnych projektów i komiksów oraz będzie imponującą ozdobą każdego miejsca, w którym go postawisz.
 • Ten imponujący model ma ok. 82 cm wysokości, 27 cm szerokości oraz 27 cm głębokości i od parteru aż po dach wypełniony jest klasycznymi postaciami, realistycznymi funkcjami i interesującymi akcesoriami.
 • Proste instrukcje wysokiej jakości pomogą zabrać się za ten fascynujący projekt konstrukcyjny natychmiast po otwarciu opakowania.
 • Seria zestawów LEGO zaprojektowanych dla dorosłych obejmuje satysfakcjonujące modele kolekcjonerskie do zbudowania, które zachwycą każdego miłośnika składania modeli.
 • Zestawy konstrukcyjne LEGO spełniają rygorystyczne branżowe standardy jakości, dzięki czemu klocki zawsze do siebie pasują i można je za każdym razem z łatwością połączyć i rozdzielić — i tak jest niezmiennie od 1958 roku.
 • Elementy LEGO są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że spełniają najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Daily Bugle
SKU
76178
UPC
673419339612
Elementy
3772
Motyw
LEGO Marvel
Wiek
18+ lat
LEGO price
1.649,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.