Podwajaj punkty LEGO VIP za wszystkie zakupy. Zdobywaj nagrody szybciej! Daj mi to  

LEGO Rękawica Nieskończoności 76191

Rkawica Nieskoczonoci z Kamieniami Nieskoczonoci do zbudowania i ustawienia na pce

lego 76191 rekawica nieskonczonosci
 • 590 Elementy
 • LEGO Marvel Motyw
 • 76191 SKU

Piękny zestaw do zbudowania i postawienia na półce LEGO® Marvel Rękawica Nieskończoności (76191) prezentuje fascynujący styl znany z filmów „Avengers: Wojna bez granic” oraz „Avengers: Koniec gry” wytwórni Marvel Studios. Realistycznie wyglądająca, złota Rękawica Nieskończoności z klocków LEGO® zawiera kolorowe Kamienie Nieskończoności i solidną podstawkę z tabliczką z opisem. Model składa się z 590 …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Rękawica Nieskończoności 76191

LEGO.com LEGO.com 429,99 zł Zobacz
Planetaklockow.pl Planetaklockow.pl 449,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Marvel

Opis LEGO Rękawica Nieskończoności 76191

 • Piękny zestaw do zbudowania i postawienia na półce LEGO Marvel Rękawica Nieskończoności (76191) prezentuje fascynujący styl znany z filmów „Avengers: Wojna bez granic” oraz „Avengers: Koniec gry” wytwórni Marvel Studios.
 • Realistycznie wyglądająca, złota Rękawica Nieskończoności z klocków LEGO zawiera kolorowe Kamienie Nieskończoności i solidną podstawkę z tabliczką z opisem.
 • Model składa się z 590 elementów i oferuje dorosłym miłośnikom Marvela okazję do relaksu podczas kreatywnego konstruowania jednej z najbardziej rozpoznawalnych — oraz najbardziej niszczycielskich — broni ze świata komiksów.
 • Imponujący model kolekcjonerski do zbudowania przypadnie do gustu wszystkim dorosłym miłośnikom świata Marvela albo składania modeli, będzie więc dobrym prezentem urodzinowym, świątecznym albo z dowolnej innej okazji.
 • Ten fascynujący model ma ok. 31 cm wysokości, 13 cm szerokości i 11 cm głębokości, więc będzie atrakcyjną ozdobą każdego miejsca w domu lub biurze, w którym go postawisz.
 • Zestaw stanowi spektakularny hołd niezmiennie wciągającym historiom ze świata Marvela i będzie satysfakcjonującym wyzwaniem konstrukcyjnym, a gotowe dzieło bez wątpienia będzie przyciągać uwagę i pochlebne komentarze.
 • Proste instrukcje wysokiej jakości pomogą każdemu zabrać się za ten fascynujący projekt konstrukcyjny natychmiast po otwarciu opakowania.
 • Seria zestawów LEGO zaprojektowanych dla dorosłych obejmuje satysfakcjonujące modele kolekcjonerskie do zbudowania, które zachwycą każdego miłośnika składania modeli.
 • Zestawy konstrukcyjne LEGO spełniają rygorystyczne branżowe standardy jakości, dzięki czemu klocki zawsze do siebie pasują i można je za każdym razem z łatwością połączyć i rozdzielić — i tak jest niezmiennie od 1958 roku.
 • Elementy LEGO są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że spełniają najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Rękawica Nieskończoności
SKU
76191
UPC
673419339872
Elementy
590
Motyw
LEGO Marvel
Wiek
18+ lat
LEGO price
429,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.