Podwajaj punkty LEGO VIP za wszystkie zakupy. Zdobywaj nagrody szybciej! Daj mi to  

LEGO Statek Strażników 76193

Autentyczny i szczegowy statek kosmiczny Marvela do zbudowania i ustawienia na pce

lego 76193 statek straznikow
 • 1901 Elementy
 • LEGO Marvel Motyw
 • 76193 SKU

Imponujący zestaw LEGO® Marvel Statek Strażników (76193) zachwyci każdego miłośnika filmów o Strażnikach Galaktyki oraz Avengersach Marvela. W komplecie minifigurki LEGO® Star-Lorda, Groota, Rocketa, Mantis, Thora i wojownika Chitauri oraz ciekawa broń i akcesoria. Satysfakcjonujący projekt konstrukcyjny przeniesie dzieci w świat pełen kreatywnych przygód, a po zakończonej zabawie gotowy model na obrotowej podstawce będzie …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Statek Strażników 76193

Amazon.pl Amazon.pl -25% 559,00 zł Zobacz
Planetaklockow.pl Planetaklockow.pl -21% 589,99 zł Zobacz
LEGO.com LEGO.com 749,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Marvel

Opis LEGO Statek Strażników 76193

 • Imponujący zestaw LEGO Marvel Statek Strażników (76193) zachwyci każdego miłośnika filmów o Strażnikach Galaktyki oraz Avengersach Marvela.
 • W komplecie minifigurki LEGO Star-Lorda, Groota, Rocketa, Mantis, Thora i wojownika Chitauri oraz ciekawa broń i akcesoria.
 • Satysfakcjonujący projekt konstrukcyjny przeniesie dzieci w świat pełen kreatywnych przygód, a po zakończonej zabawie gotowy model na obrotowej podstawce będzie imponującą ozdobą każdego pokoju.
 • Imponujący model kolekcjonerski do zbudowania dla dzieci przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom świata Marvela albo składania modeli w wieku od 14 lat, będzie więc dobrym prezentem urodzinowym, świątecznym albo z dowolnej innej okazji.
 • Statek na solidnej, obrotowej podstawce ma ok. 25 cm wysokości, 36 cm długości i 59 cm szerokości.
 • Wszystkie zabawki konstrukcyjne LEGO Marvel to wysokiej jakości zestawy, które gwarantują młodym superbohaterom niezliczone możliwości pomysłowej zabawy.
 • Elementy LEGO są zgodne z rygorystycznymi standardami jakości obowiązującymi w branży, dzięki czemu zawsze do siebie pasują i można je z łatwością połączyć i rozdzielić — i tak jest niezmiennie od 1958 roku.
 • Elementy LEGO są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że spełniają rygorystyczne światowe standardy bezpieczeństwa.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Statek Strażników
SKU
76193
UPC
673419339896
Elementy
1901
Motyw
LEGO Marvel
Wiek
14+ lat
LEGO price
749,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.