Podwajaj punkty LEGO VIP za wszystkie zakupy. Zdobywaj nagrody szybciej! Daj mi to  

LEGO Chwile z Hogwartu: zajęcia z zaklęć i uroków 76385

Harry Potter zajcia z zakl i urokw w ksice z klockw LEGO

lego 76385 chwile z hogwartu zajecia z zaklec i urokow
 • 256 Elementy
 • LEGO Harry Potter Motyw
 • 76385 SKU

LEGO® Harry Potter™ Chwile z Hogwartu™: zajęcia z zaklęć i uroków (76385) to książka z klocków, która kryje w sobie miejsce znane z filmów o Harrym Potterze — salę, gdzie profesor Flitwick prowadzi lekcję zaklęć i uroków.W zestawie minifigurki Harry'ego Pottera™, Cho Chang i profesora Flitwicka oraz półka na książki, kominek, księga zaklęć i wiele …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Chwile z Hogwartu: zajęcia z zaklęć i uroków 76385

Lego.com LEGO.com 97,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Harry Potter

Opis LEGO Chwile z Hogwartu: zajęcia z zaklęć i uroków 76385

 • LEGO Harry Potter Chwile z Hogwartu: zajęcia z zaklęć i uroków (76385) to książka z klocków, która kryje w sobie miejsce znane z filmów o Harrym Potterze — salę, gdzie profesor Flitwick prowadzi lekcję zaklęć i uroków.
 • W zestawie minifigurki Harry'ego Pottera, Cho Chang i profesora Flitwicka oraz półka na książki, kominek, księga zaklęć i wiele akcesoriów o realistycznym wyglądzie.
 • Po otwarciu okładki dzieci zobaczą scenę z lekcji zaklęć i uroków u profesora Flitwicka. Mogą ćwiczyć magię z użyciem czarodziejskich przedmiotów lub wymyślać nowe zabawy, korzystając z licznych akcesoriów.
 • Magiczny prezent dla małych czarownic i czarodziejów w wieku od 8 lat, którzy szukają nowych pomysłów na ekscytującą zabawę w uniwersum Harry’ego Pottera.
 • Magiczny zestaw Chwile z Hogwartu ma ok. 12 cm wysokości, 8 cm szerokości i 4 cm głębokości, więc dzieciom będzie łatwo pomieścić go na półce lub zabrać ze sobą tam, gdzie chcą się bawić.
 • W zestawie realistyczne akcesoria, które dzieci znają z filmów o Harrym Potterze, takie jak pióro i podręcznik do nauki zaklęcia lewitacji.
 • Seria obejmuje całą kolekcję takich zestawów, a każdy z nich ukazuje ekscytujące zajęcia w jednej z sal lekcyjnych Hogwartu. Zestawy można połączyć, tworząc 360-stopniową przestrzeń do zabawy.
 • Seria LEGO Harry Potter obejmuje wiele zestawów, a w każdym z nich na dzieci czekają znane i lubiane postacie, funkcje i miejsca z filmów o świecie czarodziejów. To fantastyczne prezenty inspirującedo ciekawej zabawy.
 • Klocki i elementy LEGO spełniają rygorystyczne standardy branżowe, dzięki czemu zawsze do siebie pasują i można je za każdym razem z łatwością połączyć i rozdzielić — i tak jest niezmiennie od 1958 roku.
 • Zestawy LEGO przechodzą gruntowne testy, aby można było mieć pewność, że spełniają rygorystyczne światowe standardy bezpieczeństwa.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Chwile z Hogwartu: zajęcia z zaklęć i uroków
SKU
76385
EAN
5702016913491
Elementy
256
Motyw
LEGO Harry Potter
LEGO price
97,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.