LEGO Komnata Tajemnic w Hogwarcie 76389

Magiczne przygody w Komnacie Tajemnic i Wielkiej Sali

lego 76389 komnata tajemnic w hogwarcie
 • 1176 Elementy
 • LEGO Harry Potter Motyw
 • 76389 SKU

Duży modułowy zestaw LEGO® Harry Potter™ Komnata Tajemnic w Hogwarcie™ (76389) to wszechstronna i niepowtarzalna zabawka, która zachwyci wszystkich fanów filmów o Harrym Potterze. 10 minifigurek: Harry Potter, Ginny Weasley, Tom Riddle, Colin Creevey, Justin Finch-Fletchley, Luna Lovegood, Gilderoy Lockhart, Albus Dumbledore, profesor Sinistra i Prawie Bezgłowy Nick. Bogate w funkcje pomieszczenia i znane …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Komnata Tajemnic w Hogwarcie 76389

LEGO.com LEGO.com 729,99 zł Zobacz
Planetaklockow.pl Planetaklockow.pl 729,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Harry Potter

Opis LEGO Komnata Tajemnic w Hogwarcie 76389

 • Duży modułowy zestaw LEGO Harry Potter Komnata Tajemnic w Hogwarcie (76389) to wszechstronna i niepowtarzalna zabawka, która zachwyci wszystkich fanów filmów o Harrym Potterze.
 • 10 minifigurek: Harry Potter, Ginny Weasley, Tom Riddle, Colin Creevey, Justin Finch-Fletchley, Luna Lovegood, Gilderoy Lockhart, Albus Dumbledore, profesor Sinistra i Prawie Bezgłowy Nick.
 • Bogate w funkcje pomieszczenia i znane minifigurki dają dzieciom nieograniczone możliwości odgrywania ulubionych filmowych scen i wymyślania własnych opowieści.
 • Dzieci w wieku od 9 lat mogą rozbudowywać ten magiczny modułowy zestaw o nowe pomieszczenia, by stworzyć kompletny model zamku Hogwart.
 • Zestaw ma ok. 40 cm wysokości, 40 cm szerokości oraz 11 cm głębokości i można go łatwo połączyć z innymi zestawami LEGO Harry Potter, by zabawa była jeszcze lepsza.
 • Prawie Bezgłowy Nick to specjalna, świecąca w ciemności minifigurka. Ruchomy bazyliszek ma otwieraną paszczę, głowę z dwoma obracalnymi przegubami oraz ogon składający się z trzech części, które można ustawiać w dowolnej kolejności.
 • Zawiera wyjątkową złotą minifigurkę Voldemorta z okazji dwudziestolecia magicznej serii LEGO Harry Potter. W komplecie jest też sześć losowych płytek kart czarodziejów do zebrania (łącznie można ich zebrać 16).
 • W zabawkach z serii LEGO Harry Potter na fanów popularnego cyklu filmów czekają lubiane postacie, niezwykłe stworzenia i znane miejsca. Te zestawy to doskonały prezent dla każdego dziecka chcącego poczuć magię filmów.
 • Zestawy konstrukcyjne LEGO spełniają rygorystyczne branżowe standardy jakości, dzięki czemu klocki zawsze do siebie pasują i można je za każdym razem z łatwością połączyć i rozdzielić — i tak jest niezmiennie od 1958 roku.
 • Elementy LEGO są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że spełniają wymagające światowe standardy bezpieczeństwa.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Komnata Tajemnic w Hogwarcie
SKU
76389
UPC
673419340113
Elementy
1176
Motyw
LEGO Harry Potter
LEGO price
729,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.