lego 76391 ikony hogwartu edycja kolekcjonerska

LEGO Ikony Hogwartu — edycja kolekcjonerska 76391

Zestaw konstrukcyjny LEGO Harry Potter Ikony Hogwartu ? edycja kolekcjonerska (76391) to stworzony dla doros?ych fanów Harry?ego Pottera model b?d?cy ho?dem dla ?wiata czarodziejów.

Czytaj dalej...

Najlepsza oferta

LEGO.com

LEGO.com

1.449,99 zł
Zobacz

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

Opis LEGO Ikony Hogwartu — edycja kolekcjonerska 76391

  • Zestaw konstrukcyjny LEGO Harry Potter Ikony Hogwartu — edycja kolekcjonerska (76391) to stworzony dla dorosłych fanów Harry’ego Pottera model będący hołdem dla świata czarodziejów.
  • W komplecie kultowe przedmioty: różdżka i okulary Harry’ego, taca z eliksirami, dziennik Toma Riddle’a, Złoty Znicz, szalik Hogwartu, sowa Hedwiga niosąca list z zawiadomieniem o przyjęciu do szkoły i inne.
  • Zestaw zawiera też trzy ekskluzywne, jubileuszowe złote minifigurki — Albus Dumbledore, Minerva McGonagall i Rubeus Hagrid — oraz podstawkę ekspozycyjną z ozdobną płytką na 20. rocznicę serii LEGO Harry Potter.
  • Ten satysfakcjonujący projekt to doskonałe lekarstwo na stres — nic nie relaksuje tak, jak stopniowa zamiana 3010 klocków LEGO w przepiękny, pełnowymiarowy fragment świata Harry’ego Pottera.
  • Wciągający projekt konstruktorski przypadnie do gustu wszystkim dorosłym miłośnikom filmów o Harrym Potterze i składania modeli, będzie więc dobrym prezentem urodzinowym, świątecznym albo z dowolnej innej okazji.
  • Ten fascynujący model ma ok. 44 cm wysokości, 50 cm szerokości i 33 cm głębokości, więc będzie atrakcyjną ozdobą każdego domu lub biura.
  • Starannie opracowana broszura z instrukcjami pomoże zabrać się za ten fascynujący projekt konstrukcyjny natychmiast po otwarciu opakowania.
  • Seria zestawów LEGO zaprojektowanych dla dorosłych obejmuje satysfakcjonujące modele kolekcjonerskie do zbudowania, które zachwycą każdego miłośnika składania modeli.
  • Zestawy konstrukcyjne LEGO spełniają rygorystyczne branżowe standardy jakości, dzięki czemu klocki zawsze do siebie pasują i można je za każdym razem z łatwością połączyć i rozdzielić — i tak jest niezmiennie od 1958 roku.
  • Elementy LEGO są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że spełniają najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa.