LEGO Szachy czarodziejów w Hogwarcie 76392

Magiczna gra planszowa dla fanw Harryego Pottera

lego 76392 szachy czarodziejow w hogwarcie
 • 876 Elementy
 • LEGO Harry Potter Motyw
 • 76392 SKU

Zestaw LEGO® Harry Potter™ Szachy czarodziejów w Hogwarcie™ (76392) to czarujący prezent dla każdego dziecka lubiącego świat Harry’ego Pottera lub szachy, który gwarantuje nieograniczoną zabawę. Zawiera minifigurki Harry’ego Pottera, Hermiony Granger i Rona Weasleya, a także 32 figury szachowe do zbudowania, wzorowane na kultowych figurach z filmu „Harry Potter i Kamień Filozoficzny”. Dzieci mogą bawić się zestawem …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Szachy czarodziejów w Hogwarcie 76392

Lego.com LEGO.com 230,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Harry Potter

Opis LEGO Szachy czarodziejów w Hogwarcie 76392

 • Zestaw LEGO Harry Potter Szachy czarodziejów w Hogwarcie (76392) to czarujący prezent dla każdego dziecka lubiącego świat Harry’ego Pottera lub szachy, który gwarantuje nieograniczoną zabawę.
 • Zawiera minifigurki Harry’ego Pottera, Hermiony Granger i Rona Weasleya, a także 32 figury szachowe do zbudowania, wzorowane na kultowych figurach z filmu „Harry Potter i Kamień Filozoficzny”.
 • Dzieci mogą bawić się zestawem na dwa sposoby: rozegrać partyjkę szachów lub brać udział w niezliczonych przygodach wraz z postaciami z magicznych filmów o Harrym Potterze.
 • Młodzi adepci magii w wieku od 10 lat będą oczarowani tym zdumiewającym zestawem z serii Harry Potter z szachami do zabawy i ozdoby.
 • Ten czarujący zestaw z szachami czarodziejów ma ok 8 cm wysokości, 27 cm szerokości i 27 cm głębokości.
 • Zawiera wyjątkową złotą minifigurkę Severusa Snape’a z okazji dwudziestolecia magicznej serii LEGO Harry Potter. W komplecie są też trzy losowe płytki kart czarodziejów do zebrania (łącznie można ich zebrać 16).
 • W zabawkach z serii LEGO Harry Potter na fanów popularnego cyklu filmów czekają lubiane postacie, niezwykłe stworzenia i znane miejsca. Te zestawy to doskonały prezent dla każdego dziecka chcącego poczuć magię filmów.
 • Zestawy konstrukcyjne LEGO spełniają rygorystyczne branżowe standardy jakości, dzięki czemu klocki zawsze do siebie pasują i można je za każdym razem z łatwością połączyć i rozdzielić — i tak jest niezmiennie od 1958 roku.
 • Elementy LEGO są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu mamy pewność, że spełniają surowe światowe standardy bezpieczeństwa.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Szachy czarodziejów w Hogwarcie
SKU
76392
EAN
5702016971620
UPC
673419344869
Elementy
876
Motyw
LEGO Harry Potter
LEGO price
230,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.