Podwajaj punkty LEGO VIP za wszystkie zakupy. Zdobywaj nagrody szybciej! Daj mi to  

LEGO Harry Potter i Hermiona Granger 76393

Ruchome, zbudowane z klockw modele Harryego Pottera i Hermiony Granger

lego 76393 harry potter i hermiona granger
 • 1673 Elementy
 • LEGO Harry Potter Motyw
 • 76393 SKU

Zrób WIELKIE wrażenie na młodych czarownicach i czarodziejach. Pomoże Ci w tym zestaw LEGO® Harry Potter™: Harry Potter i Hermiona Granger™ (76393). Zestaw zawiera zbudowane z klocków modele Harry’ego Pottera i Hermiony Granger z ruchomymi rękami, nogami i biodrami. Ponadto figurka Harry’ego może obracać głową. Modele postaci do zbudowania zachęcają do kreatywnej zabawy na wielką skalę, a …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Harry Potter i Hermiona Granger 76393

Lego.com LEGO.com 440,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Harry Potter

Opis LEGO Harry Potter i Hermiona Granger 76393

 • Zrób WIELKIE wrażenie na młodych czarownicach i czarodziejach. Pomoże Ci w tym zestaw LEGO Harry Potter: Harry Potter i Hermiona Granger (76393).
 • Zestaw zawiera zbudowane z klocków modele Harry’ego Pottera i Hermiony Granger z ruchomymi rękami, nogami i biodrami. Ponadto figurka Harry’ego może obracać głową.
 • Modele postaci do zbudowania zachęcają do kreatywnej zabawy na wielką skalę, a gdy dobiegnie ona końca, dzieci mogą ustawić figurki w dowolnej pozycji i postawić na półce jako ozdoby.
 • Podaruj dzieciom w wieku od 10 lat niesamowite modele dwojga najbardziej znanych uczniów Hogwartu do zbudowania, zabawy i postawienia na półce.
 • Obydwie figurki mają 26 cm wysokości i zawierają osobne instrukcje, więc w zabawie może uczestniczyć jednocześnie dwoje konstruktorów.
 • Harry ma zdejmowaną szatę z materiału, a ponadto obydwa modele mają zbudowane z klocków różdżki. Figurki można ustawiać w różnych realistycznych pozycjach.
 • W zabawkach z serii LEGO Harry Potter na fanów popularnego cyklu filmów czekają lubiane postacie, niezwykłe stworzenia i znane miejsca. Te zestawy to doskonały prezent dla każdego dziecka chcącego poczuć magię filmów.
 • Zestawy konstrukcyjne LEGO spełniają surowe branżowe standardy jakości, dzięki czemu klocki zawsze do siebie pasują i można je za każdym razem z łatwością połączyć i rozdzielić — i tak jest niezmiennie od 1958 roku.
 • Elementy LEGO są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że spełniają surowe światowe standardy bezpieczeństwa.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Harry Potter i Hermiona Granger
SKU
76393
EAN
5702016971637
UPC
673419344876
Elementy
1673
Motyw
LEGO Harry Potter
LEGO price
440,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.