LEGO Barionyks i ucieczka łodzią 76942

Zabawa z dinozaurem i pywajca d z klockw

lego 76942 barionyks i ucieczka lodzia
 • 308 Elementy
 • LEGO Jurassic World Motyw
 • 76942 SKU

Niezwykły zestaw LEGO® Jurassic World Barionyks i ucieczka łodzią (76942) pozwala dzieciom odegrać wyjątkową historię. W komplecie jest łódź, która nie tonie nawet z dinozaurem na pokładzie! W zestawie są cztery minifigurki: Darius, Yaz, Owen Grady i strażnik. Jest tam również ruchoma figurka barionyksa, mały dinozaur, dwie zabawkowe ryby oraz akcesoria, w tym środek uspokajający, paralizator …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Barionyks i ucieczka łodzią 76942

Lego.com LEGO.com 265,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Jurassic World

Opis LEGO Barionyks i ucieczka łodzią 76942

 • Niezwykły zestaw LEGO Jurassic World Barionyks i ucieczka łodzią (76942) pozwala dzieciom odegrać wyjątkową historię. W komplecie jest łódź, która nie tonie nawet z dinozaurem na pokładzie!
 • W zestawie są cztery minifigurki: Darius, Yaz, Owen Grady i strażnik. Jest tam również ruchoma figurka barionyksa, mały dinozaur, dwie zabawkowe ryby oraz akcesoria, w tym środek uspokajający, paralizator i dwa jaja dinozaura.
 • Na łodzi jest klatka dla dinozaura, obrotowy reflektor i mostek, który można odłączyć, by łatwiej było sięgnąć do ładowni. W pudełku dzieci znajdą również małą zabawkową motorówkę, która pływa.
 • Wyjątkowy zestaw inspirowany serialem „Park Jurajski: Obóz kredowy” i innymi historiami spod znaku Jurassic World będzie świetnym podarunkiem na święta, urodziny lub z innej okazji dla wszystkich dzieci od ósmego roku życia.
 • Duża pływająca łódź ma ok. 14 cm wysokości, 40 cm długości i 13 cm szerokości. To pierwszy zestaw LEGO Jurassic World, w którym znalazły się łodzie!
 • Czy Twój mały miłośnik dinozaurów jest nowicjuszem w świecie klocków LEGO? Żaden problem. W pudełku znajdują się szczegółowe instrukcje z obrazkami, dzięki którym połączenie 308 elementów nie będzie problemem.
 • Kreatywne zestawy do budowania LEGO Jurassic World dla dzieci i dorosłych fanów pozwalają odtwarzać sceny z filmów i seriali animowanych, tworzyć własne przygody lub po prostu prezentować fajne modele.
 • Elementy LEGO są zgodne z rygorystycznymi standardami branżowymi, dzięki czemu łatwo je połączyć, mocno się trzymają i pozwalają budować solidne modele.
 • Klocki i elementy LEGO są testowane na niemal każdy możliwy sposób, aby można było mieć pewność, że spełniają wymagające światowe standardy bezpieczeństwa.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Barionyks i ucieczka łodzią
SKU
76942
Elementy
308
Motyw
LEGO Jurassic World
LEGO price
265,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.