LEGO Odrzutowiec Monkie Kida 80008

Odrzutowiec z motocyklem Monkie Kida to gwarancja niesamowitych emocji!

lego 80008 odrzutowiec monkie kida
 • 529 Elementy
 • LEGO Monkie Kid Motyw
 • 80008 SKU

Pozwól swojemu małemu bohaterowi stanąć do walki o Złoty Kostur i uratować Ai przed Red Sonem oraz Byczymi Klonami! To wszystko czeka w zestawie Odrzutowiec Monkie Kida (80008), który pozwala zbudować samolot z funkcją wypuszczania motocykla. W zestawie są cztery minifigurki — Monkie Kid ze Złotym Kosturem, Red Son z Rękawicą Mocy i podwójnym …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Odrzutowiec Monkie Kida 80008

LEGO.com LEGO.com 239,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Monkie Kid

Opis LEGO Odrzutowiec Monkie Kida 80008

 • Pozwól swojemu małemu bohaterowi stanąć do walki o Złoty Kostur i uratować Ai przed Red Sonem oraz Byczymi Klonami! To wszystko czeka w zestawie Odrzutowiec Monkie Kida (80008), który pozwala zbudować samolot z funkcją wypuszczania motocykla.
 • W zestawie są cztery minifigurki — Monkie Kid ze Złotym Kosturem, Red Son z Rękawicą Mocy i podwójnym plecakiem odrzutowym do zbudowania, Growl oraz Ai. Dzieci będą mieć fantastyczną rozrywkę, odgrywając samodzielnie wymyślone przygody z ich udziałem!
 • Odrzutowiec ma ruchome skrzydła z dwoma miotaczami dysków, wielki podwójny silnik odrzutowy oraz kokpit dla minifigurki Monkie Kida, który po odłączeniu zmienia się w motocykl LEGO i pozwala przenieść walkę na ziemię.
 • Zestaw liczy 529 elementów i będzie świetnym prezentem na urodziny, pod choinkę albo niespodzianką LEGO dla chłopców i dziewczynek w wieku od 8 lat, gwarantując mnóstwo satysfakcji z budowania.
 • Zabawkowy odrzutowiec ma ok. 13 cm wysokości, 28 cm długości i 30 cm szerokości. Świetnie nadaje się do zabawy solo lub z przyjaciółmi, a w przerwach między kolejnymi misjami może ozdabiać półkę w dziecięcej sypialni!
 • Ten kolekcjonerski zestaw LEGO Monkie Kid składa się z samych klocków LEGO i nie wymaga baterii, bo jest zasilany przez dziecięcą kreatywność, więc zabawa i przygody mogą trwać bez końca!
 • Cyfrowe Instrukcje Instructions PLUS dostępne w bezpłatnej aplikacji LEGO Life pozwalają wizualizować powstający model i oglądać go z wszystkich stron. Dzięki temu nawet maluchy mogą poczuć się świetnymi, samodzielnymi konstruktorami!
 • Zabawki edukacyjne LEGO Monkie Kid są inspirowane chińskimi legendami o Małpim Królu. Przez zabawę pomagają dzieciom rozwinąć kreatywność i nabrać odwagi oraz odporności.
 • Klocki LEGO można łączyć i rozdzielać bez użycia mocy Monkie Kida! Od 1958 r. klocki LEGO niezmiennie spełniają najwyższe branżowe standardy, co daje nam pewność, że pozostaną jednolite i będą się zawsze idealnie i łatwo łączyć.
 • Klocki i elementy LEGO są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że ten kolekcjonerski samolot z wbudowanym motocyklem spełnia najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa i jakości.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Odrzutowiec Monkie Kida
SKU
80008
EAN
5702016617627
Elementy
529
Motyw
LEGO Monkie Kid
LEGO price
239,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.