lego 80014 motorowka sandyego

LEGO Motorówka Sandy’ego 80014

Zestaw LEGO Monkie Kid (80014) z rewelacyjn? motorówk? Sandy?ego, mechem oraz Jaskini? Jedwabnych Paj?czyn Spider Queen pozwoli dzieciom wciela? si? w postacie Monkie Kida oraz Sandy?go i wyrusza? na niebezpieczne misje ratunkowe.

Czytaj dalej...

Najlepsza oferta

lego.com

Lego.com

229,99 zł
Zobacz

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

Opis LEGO Motorówka Sandy’ego 80014

  • Zestaw LEGO Monkie Kid (80014) z rewelacyjną motorówką Sandy’ego, mechem oraz Jaskinią Jedwabnych Pajęczyn Spider Queen pozwoli dzieciom wcielać się w postacie Monkie Kida oraz Sandy’go i wyruszać na niebezpieczne misje ratunkowe.
  • Zawiera minifigurki Monkie Kida, Spider Queen oraz Pigsy'ego, figurki Sandy'ego, kota Mo i trzech pająków, a także broń do odgrywania bitew na niby — wielki Kostur Półksiężyca Sandy'ego oraz Złoty Kostur Monkie Kida.
  • W pudełku dzieci znajdą wiele inspirujących elementów, takich jak zamontowane na motorówce szybkostrzelne działko na sześć klocków, kręcąca się śruba, przedział dla kota lub na amunicję i pajęczynowa pułapka, w którą wpada Pigsy. Z tyłu mecha jest otwierany schowek na trzy pająki.
  • Liczący 394 elementy zestaw będzie ciekawym prezentem na urodziny i pod choinkę dla dzieci w wieku od 8 lat. Zapewni im wciągające wyzwanie konstrukcyjne i wiele godzin emocjonującej zabawy solo lub w towarzystwie przyjaciół. [Uwaga: łódka nie unosi się nawodzie.]
  • Motorówka LEGO ma ok. 13,5 cm wysokości, 22,8 cm długości oraz 14,5 cm szerokości i między jedną a drugą przygodą świetnie sprawdzi się w roli kolorowej ozdoby dziecięcej sypialni.
  • Zestaw nie wymaga baterii i rozbudzi wyobraźnię dzieci, zachęcając je do twórczego myślenia i odkrycia bohaterskiej strony własnej natury — a wszystko to w ramach zabawy i odgrywania samodzielnie wymyślonych, emocjonujących historii.
  • Instrukcje Instructions PLUS dostępne w bezpłatnej aplikacji LEGO Building Instructions zapewnią dzieciom jeszcze większą radość tworzenia, pozwalając im wyświetlać, obracać i przybliżać cyfrowe wizualizacje budowanych modeli.
  • Kolekcjonerskie zabawki LEGO z Monkie Kidem nawiązują do opowieści o Małpim Królu z chińskiej mitologii. Przez budowanie i zabawę pomagają dzieciom rozwinąć kreatywność i nabrać odwagi oraz odporności.
  • Łączenie i rozdzielanie klocków LEGO nie wymaga od małych budowniczych mocy Monkie Kida! Od 1958 r. klocki LEGO niezmiennie spełniają najwyższe branżowe standardy, co daje nam pewność, że pozostaną jednolite i będzie się z nich dobrze budowało.
  • Klocki i elementy LEGO są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu mamy pewność, że każdy zestaw LEGO spełnia najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa i jakości.

Inni również oglądali

LEGO Mech ognistego pierścienia Nezhy 80057
LEGO Mech ognistego pierścienia Nezhy 80057
479,99 zł
LEGO 5. rocznica Megapolis 80054
LEGO 5. rocznica Megapolis 80054
779,99 zł
LEGO Smoczy mech Mei 80053
LEGO Smoczy mech Mei 80053
379,99 zł
LEGO Monkie Kid w minimechu 80051
LEGO Monkie Kid w minimechu 80051
199,99 zł
LEGO 80009 Foodtruck Pigsy’ego
LEGO 80009 Foodtruck Pigsy’ego
279,99 zł
LEGO 80018 Podniebny motocykl Monkie Kida
LEGO 80018 Podniebny motocykl Monkie Kida
89,99 zł