LEGO 80106 Historia Niana

Zdumiewający model LEGO inspirowany historią Niana

lego 80106 historia niana
 • 1067 Elementy
 • LEGO Pozostałe postanowienia Motyw
 • 80106 SKU

Dzieci mogą poznać historię Niana i uczcić nadejście Chińskiego Nowego Roku dzięki zbudowanej z klocków LEGO® tradycyjnej północnochińskiej rezydencji w śnieżnej scenerii oraz ruchomej figurce Niana.Zestaw zawiera 5 minifigurek członków rodziny, minifigurkę w kostiumie bawołu i figurkę bałwana, a także wiele akcesoriów takich jak pochodnia i sprzęt do wiosennych porządków, które umożliwiają kreatywną zabawę w …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO 80106 Historia Niana

Lego.com LEGO.com 319,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Pozostałe postanowienia

Opis LEGO 80106 Historia Niana

 • Dzieci mogą poznać historię Niana i uczcić nadejście Chińskiego Nowego Roku dzięki zbudowanej z klocków LEGO tradycyjnej północnochińskiej rezydencji w śnieżnej scenerii oraz ruchomej figurce Niana.
 • Zestaw zawiera 5 minifigurek członków rodziny, minifigurkę w kostiumie bawołu i figurkę bałwana, a także wiele akcesoriów takich jak pochodnia i sprzęt do wiosennych porządków, które umożliwiają kreatywną zabawę w odgrywanie ról.
 • Rezydencja ma wiele tradycyjnych dekoracji, w tym fajerwerki i petardy do zbudowania, wiszące lampiony, świąteczne sztandary oraz 2 kapusty i 2 naklejki strażników.
 • Ten składający się z 1067 elementów zestaw LEGO inspirowany Chińskim Nowym Rokiem to wspaniały prezent dla ośmiolatków i starszych dzieci, który na pewno wprawi każdego w zachwyt. Zestaw świetnie nadaje się do budowania w pojedynkę i zabawy w gronie znajomych i członków rodziny.
 • Model ma ok. 25 cm wysokości, 36 cm szerokości i 17 cm głębokości, więc jest wspaniałą świąteczną ozdobą, którą każde dziecko będzie chciało uwiecznić na zdjęciu, by pochwalić się rówieśnikom.
 • Chcesz kupić ten kolekcjonerski zestaw na prezent dla kogoś, kto nie ma doświadczenia w budowaniu z klocków LEGO? Żaden problem. W komplecie znajdują się szczegółowe instrukcje z obrazkami, dzięki którym nawet nowicjusze bez trudu złożą model.
 • Zestawy LEGO przedstawiające tradycyjne chińskie święta to ekscytujące projekty konstrukcyjne, które zawierają unikatowe modele i minifigurki do ozdoby i zabawy w odgrywanie ról. Zachwycą każdego, kto interesuje się chińską kulturą.
 • Klocki konstrukcyjne LEGO spełniają najwyższe standardy branżowe, dzięki czemu są spójne i pasują do siebie — i tak jest niezmiennie od 1958 roku.
 • Klocki LEGO są testowane na niemal wszelkie dostępne sposoby. Dzięki temu możesz mieć pewność, że każda zabawka konstrukcyjna spełnia najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Historia Niana
SKU
80106
EAN
5702016910230
Elementy
1067
Motyw
LEGO Pozostałe postanowienia
LEGO price
319,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.