LEGO 80107 Chińskie Święto Latarni

Model LEGO Chińskiego Święta Latarni do zbudowania dla dzieci

lego 80107 chinskie swieto latarni
 • 1793 Elementy
 • LEGO Pozostałe postanowienia Motyw
 • 80107 SKU

Odtwórz zjawiskowe Chińskie Święto Latarni i uczcij nadejście Chińskiego Nowego Roku dzięki zestawowi LEGO® 80107 dla dzieci, w którym znajdziesz piękny, tradycyjny ogród do zbudowania.Zestaw zawiera 7 minifigurek mieszkańców, latarnię w kształcie minifigurki oraz akcesoria takie jak królicza latarnia, aparat, kulka ryżowa, miska, łyżka, telefon komórkowy z uchwytem do selfie i herbata bąbelkowa do zbudowania.W …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO 80107 Chińskie Święto Latarni

Lego.com LEGO.com 469,99 zł Zobacz
Amazon.pl Amazon.pl 1.175,16 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Pozostałe postanowienia

Opis LEGO 80107 Chińskie Święto Latarni

 • Odtwórz zjawiskowe Chińskie Święto Latarni i uczcij nadejście Chińskiego Nowego Roku dzięki zestawowi LEGO 80107 dla dzieci, w którym znajdziesz piękny, tradycyjny ogród do zbudowania.
 • Zestaw zawiera 7 minifigurek mieszkańców, latarnię w kształcie minifigurki oraz akcesoria takie jak królicza latarnia, aparat, kulka ryżowa, miska, łyżka, telefon komórkowy z uchwytem do selfie i herbata bąbelkowa do zbudowania.
 • W ogrodzie znajdują się bramy księżycowe, pawilon, pomost i sadzawka z żabą i karpiami koi, a także bambusy do zbudowania, bawola latarnia ze świecącym klockiem LEGO, latarnie do zbudowania i tradycyjne sztandary chun lian.
 • Ten inspirowany Chińskim Nowym Rokiem zestaw LEGO składający się z 1793 elementów to doskonały prezent dla dzieci w wieku od 8 lat. Świetnie nadaje się do budowania w pojedynkę i kreatywnej zabawy w gronie znajomych i rodziny.
 • Model ma ok. 19 cm wysokości, 38 cm szerokości i 25 cm głębokości. Ta inspirowana tradycyjnym chińskim ogrodem zabawka będzie wspaniałą świąteczną ozdobą.
 • Model ogrodu można przekształcić w inną konstrukcję i połączyć z innymi budynkami modułowymi z serii LEGO Creator Expert.
 • Chcesz podarować ten zestaw komuś, kto nie ma jeszcze doświadczenia w budowaniu z LEGO? Bez obaw. W komplecie znajdują się proste, szczegółowe instrukcje budowania, dzięki którym nawet nowicjusze dadzą radę złożyć model.
 • Kolekcjonerskie zestawy konstrukcyjne LEGO przedstawiające tradycyjne chińskie święta pięknie wyglądają na półce, a także oferują fascynujące wyzwanie konstrukcyjne i wciągającą zabawę w odgrywanie ról wszystkim zainteresowanym kulturą Chin.
 • Klocki LEGO już od 1958 r. spełniają najwyższe standardy branżowe, dzięki czemu są jednolite i można je łatwo połączyć.
 • Klocki LEGO są zrzucane, podgrzewane, skręcane i testowane na niemal wszelkie inne dostępne sposoby. Dzięki temu możesz mieć pewność, że każda zabawka konstrukcyjna spełnia najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Chińskie Święto Latarni
SKU
80107
EAN
5702016911015
UPC
673419337441
Elementy
1793
Motyw
LEGO Pozostałe postanowienia
LEGO price
469,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.