LEGO Breloczek z Myszką Miki 853998

Wspaniaa ozdoba torby lub kluczy kadego fana Disneya!

lego 853998 breloczek z myszka miki
  • LEGO Disney Motyw
  • 853998 SKU

Każdy fan tej uroczej postaci Disneya może zabrać breloczek z Myszką Miki (853998) LEGO Disney na przygody! Składa się on z minifigurki myszki Miki w klasycznych czerwonych spodniach i żółtych butach, przymocowanej do solidnego metalowego łańcuszka z kółkiem. Ten charakterystyczny breloczek można przypiąć do plecaka lub użyć do zabezpieczenia kluczy w kieszeni lub torbie.Fani kreskówek …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Breloczek z Myszką Miki 853998

LEGO.com LEGO.com 24,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Disney

Opis LEGO Breloczek z Myszką Miki 853998

Każdy fan tej uroczej postaci Disneya może zabrać breloczek z Myszką Miki (853998) LEGO Disney na przygody! Składa się on z minifigurki myszki Miki w klasycznych czerwonych spodniach i żółtych butach, przymocowanej do solidnego metalowego łańcuszka z kółkiem. Ten charakterystyczny breloczek można przypiąć do plecaka lub użyć do zabezpieczenia kluczy w kieszeni lub torbie.

  • Fani kreskówek Disneya będą zachwyceni minifigurką Myszki Miki LEGO l Disney przymocowaną do solidnego metalowego łańcuszka z kółkiem, którą można przypiąć do plecaka, torby lub kluczy. Minifigurki nie da się odłączyć od łańcuszka.
  • Doskonale sprawdza się jako prezent dla fanów Myszki Miki Disneya w wieku od 6 lat na święta, urodziny lub każdą inną okazję.
  • Breloczek ma ok. 15 cm długości, dzięki czemu jest wystarczająco duży, aby można go było łatwo zauważyć i podziwiać, ale jednocześnie wystarczająco mały, by w niczym nie przeszkadzał.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Breloczek z Myszką Miki
SKU
853998
EAN
673419324083
UPC
673419324083
Motyw
LEGO Disney
LEGO price
24,99 zł

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.