LEGO Magnes ze Statuą Wolności 854031

Podziwiaj Statu Wolnoci w stylu LEGO!

lego 854031 magnes ze statua wolnosci
  • 11 Elementy
  • LEGO Pozostałe postanowienia Motyw
  • 854031 SKU

Na magnesie z serii LEGO Iconic odzwierciedlono jeden z najlepiej znanych pomników na świecie. Jest to odłączana minifigurka Statuy Wolności z pochodnią i tabliczką, umieszczona na magnetycznym klocku z napisem „New York”. Ten gwarantujący zabawę podczas budowania mikromodel słynnego zabytku wspaniale prezentuje się na lodówce, szafce lub innej powierzchni przyciągającej magnesy!Zestaw z odłączaną minifigurką Statuy …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Magnes ze Statuą Wolności 854031

Lego.com LEGO.com 21,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Pozostałe postanowienia

Opis LEGO Magnes ze Statuą Wolności 854031

Na magnesie z serii LEGO Iconic odzwierciedlono jeden z najlepiej znanych pomników na świecie. Jest to odłączana minifigurka Statuy Wolności z pochodnią i tabliczką, umieszczona na magnetycznym klocku z napisem „New York”. Ten gwarantujący zabawę podczas budowania mikromodel słynnego zabytku wspaniale prezentuje się na lodówce, szafce lub innej powierzchni przyciągającej magnesy!

  • Zestaw z odłączaną minifigurką Statuy Wolności z pochodnią i tabliczką pozwala dzieciom w wieku od 6 lat zbudować mikromodel monumentalnego nowojorskiego pomnika.
  • Ten 11-elementowy mikrozestaw konstrukcyjny LEGO zawiera magnetyczny klocek 4x4 i podstawkę z napisem „New York”. Doskonale sprawdzi się jako prezent pod choinkę, na urodziny lub z innej okazji.
  • Mierzący ok. 8 cm wysokości, 3 cm szerokości i 3 cm głębokości mikromodel Statuy Wolności można przypiąć do dowolnej powierzchni przyciągającej magnesy.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Magnes ze Statuą Wolności
SKU
854031
UPC
673419324137
Elementy
11
Motyw
LEGO Pozostałe postanowienia
LEGO price
21,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.