LEGO Otto — breloczek 854043

Figlarny breloczek z minifigurk Ottona dla mionikw Minionkw!

lego 854043 otto breloczek
  • LEGO Minions Temat
  • 854043 SKU

Zachwyć miłośnika filmu „Minionki: Wejście Gru” tym wesołym breloczkiem z Ottonem (854071). Breloczek z minifigurką LEGO tego figlarnego Minionka zamocowaną do solidnego metalowego łańcuszka z kółkiem będzie świetnym prezentem niespodzianką dla przyjaciela lub uroczym upominkiem na dziecięcym przyjęciu. Ten czarujący breloczek będzie strzegł Twoich kluczy lub doda wesołego stylu plecakowi czy torbie.Każdy fan filmu „Minionki: …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Otto — breloczek 854043

Lego.com LEGO.com 24,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Minions

Opis LEGO Otto — breloczek 854043

Zachwyć miłośnika filmu „Minionki: Wejście Gru” tym wesołym breloczkiem z Ottonem (854071). Breloczek z minifigurką LEGO tego figlarnego Minionka zamocowaną do solidnego metalowego łańcuszka z kółkiem będzie świetnym prezentem niespodzianką dla przyjaciela lub uroczym upominkiem na dziecięcym przyjęciu. Ten czarujący breloczek będzie strzegł Twoich kluczy lub doda wesołego stylu plecakowi czy torbie.

  • Każdy fan filmu „Minionki: Wejście Gru” doceni zabawny breloczek z Ottonem LEGO Minions z minifigurką Ottona zamocowaną do solidnego metalowego łańcuszka z kółkiem (minifigurki nie da się zdjąć z łańcuszka).
  • Akcesorium doskonale sprawdzi się jako prezent na urodziny, Boże Narodzenie lub z dowolnej innej okazji dla sześciolatków i starszych miłośników LEGO. Będzie też uroczym upominkiem na dziecięcym przyjęciu.
  • Uroczy breloczek z Minionkiem ma ok. 15 cm długości i będzie się świetnie prezentować przymocowany do plecaka lub torby. Możesz przypiąć go też do kluczy, które nosisz w torebce lub kieszeni.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Otto — breloczek
SKU
854043
UPC
673419330725
Temat
LEGO Minions
LEGO price
24,99 zł

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.