LEGO Stuart – breloczek 854071

Zabawny sposb na ozdobienie kluczy lub torby mionika Minionkw

lego 854071 otto breloczek
  • LEGO Minions Motyw
  • 854071 SKU

Breloczek ze Stuartem LEGO Minions (854043) doda Twoim kluczom lub torbie odrobinę figlarnego stylu. Akcesorium zawiera minifigurkę Stuarta, więc spodoba się fanom filmów o Minionkach. Stuart ma promienny wzrok, radosny uśmiech i charakterystyczne niebieskie ogrodniczki, a zawieszony jest na solidnym metalowym łańcuszku z kółkiem, które można przyczepić dla bezpieczeństwa do kluczy lub dla ozdoby do …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Stuart – breloczek 854071

LEGO.com LEGO.com 24,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Minions

Opis LEGO Stuart – breloczek 854071

Breloczek ze Stuartem LEGO Minions (854043) doda Twoim kluczom lub torbie odrobinę figlarnego stylu. Akcesorium zawiera minifigurkę Stuarta, więc spodoba się fanom filmów o Minionkach. Stuart ma promienny wzrok, radosny uśmiech i charakterystyczne niebieskie ogrodniczki, a zawieszony jest na solidnym metalowym łańcuszku z kółkiem, które można przyczepić dla bezpieczeństwa do kluczy lub dla ozdoby do ulubionej torby.

  • Breloczek ma minifigurkę LEGO Minions Stuarta zamocowaną do solidnego metalowego łańcuszka z kółkiem (minifigurki nie da się zdjąć z łańcuszka).
  • Zamocuj breloczek do plecaka, torby lub kluczy, a na pewno będzie się trzymać i wniesie do Twojego życia trochę emocji w stylu Minionków!
  • Breloczek ma ok. 15 cm wysokości i 4 cm szerokości, więc będzie idealnie pasować do torby lub kluczy.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Stuart – breloczek
SKU
854071
UPC
673419330732
Motyw
LEGO Minions
LEGO price
24,99 zł

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.