LEGO Breloczek ze Spider-Hamem 854077

Fani Marvela mog zabra Spider-Hama w kade miejsce

lego 854077 breloczek ze spider hamem
  • LEGO Spider-Man Motyw
  • 854077 SKU

Dzieci, które lubią firmy wytwórni Marvel Studios oraz superbohaterów, będą zachwycone breloczkiem LEGO ze Spider-Hamem (854077). Minifigurka Spider-Hama LEGO Marvel w charakterystycznym kostiumie jest przytwierdzona do mocnego metalowego łańcuszka z solidnym kółkiem. Przyczep kultową postać do kluczy, plecaka, pudełka śniadaniowego lub gdzie tylko chcesz, a każdego dnia będziesz się czuć jak superbohater!Breloczek składa się z …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Breloczek ze Spider-Hamem 854077

LEGO.com LEGO.com 24,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Spider-Man

Opis LEGO Breloczek ze Spider-Hamem 854077

Dzieci, które lubią firmy wytwórni Marvel Studios oraz superbohaterów, będą zachwycone breloczkiem LEGO ze Spider-Hamem (854077). Minifigurka Spider-Hama LEGO Marvel w charakterystycznym kostiumie jest przytwierdzona do mocnego metalowego łańcuszka z solidnym kółkiem. Przyczep kultową postać do kluczy, plecaka, pudełka śniadaniowego lub gdzie tylko chcesz, a każdego dnia będziesz się czuć jak superbohater!

  • Breloczek składa się z minifigurki Spider-Hama LEGO Marvel przytwierdzonej do solidnego metalowego łańcuszka z kółkiem. Minifigurki nie da się odczepić od łańcuszka.
  • Świetny prezent dla dzieci w wieku od 6 lat.
  • Kolorowy breloczek ma ok. 8 cm długości (z metalowym kółkiem) i będzie się świetnie prezentować przymocowany do plecaka lub torby. Możesz przypiąć go też do kluczy, które nosisz w torebce lub kieszeni.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Breloczek ze Spider-Hamem
SKU
854077
EAN
673419346610
UPC
673419346610
Motyw
LEGO Spider-Man
LEGO price
24,99 zł

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.