LEGO Breloczek z Kaczorem Donaldem 854111

Wspaniaa ozdoba torby lub kluczy kadego fana Disneya!

lego 854111 breloczek z kaczorem donaldem
  • LEGO Disney Temat
  • 854111 SKU

Wszyscy fani Kaczora Donalda mogą teraz nosić breloczek LEGO Disney z tą świetną postacią (854111) i przeżywać przygody ze swoim bohaterem! Breloczek zawiera solidny, metalowy łańcuszek i kółko, na którym zawieszona jest minifigurka Donalda w klasycznej, szykownej niebiesko-żółtej marynarskiej koszulce z czerwoną muszką i z niebieskim beretem na głowie. Ten charakterystyczny breloczek można przypiąć do …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Breloczek z Kaczorem Donaldem 854111

LEGO.com LEGO.com 24,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Disney

Opis LEGO Breloczek z Kaczorem Donaldem 854111

Wszyscy fani Kaczora Donalda mogą teraz nosić breloczek LEGO Disney z tą świetną postacią (854111) i przeżywać przygody ze swoim bohaterem! Breloczek zawiera solidny, metalowy łańcuszek i kółko, na którym zawieszona jest minifigurka Donalda w klasycznej, szykownej niebiesko-żółtej marynarskiej koszulce z czerwoną muszką i z niebieskim beretem na głowie. Ten charakterystyczny breloczek można przypiąć do plecaka lub użyć do spięcia razem kluczy noszonych w kieszeni lub torbie.

  • Fani Disneya będą zachwyceni minifigurką LEGO l Disney Kaczora Donalda przymocowaną do solidnego metalowego łańcuszka z kółkiem, którą można przypiąć do plecaka, torby lub kluczy. Minifigurki nie da się odłączyć od łańcuszka.
  • Doskonały pomysł na drobny prezent na święta, urodziny lub z innej okazji dla fanów Kaczora Donalda lub Sensacyjnej Szóstki Disneya w wieku od 6 lat.
  • Breloczek ma ok. 9 cm wysokości, i 4 cm szerokości, dzięki czemu jest wystarczająco duży, aby można go było łatwo zauważyć i podziwiać, ale jednocześnie wystarczająco mały, by w niczym nie przeszkadzał.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Breloczek z Kaczorem Donaldem
SKU
854111
UPC
673419343473
Temat
LEGO Disney
LEGO price
24,99 zł

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.