LEGO Breloczek z Daisy 854112

Uroczy dodatek do toreb i kluczy fanw Disneya!

lego 854112 breloczek z daisy
  • LEGO Disney Temat
  • 854112 SKU

Podaruj fanom dobrze znanej kaczki ten świetny Breloczek z Daisy (854112) LEGO l Disney, który dotrzyma im towarzystwa! Breloczek składa się z solidnego metalowego łańcuszka z kółkiem, do którego jest przymocowana minifigurka Daisy ozdobiona różową kokardą, doskonale komponującą się z jasnofioletową bluzką i różowymi butami. Ten uroczy breloczek można przypiąć do plecaka lub użyć do …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Breloczek z Daisy 854112

LEGO.com LEGO.com 24,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Disney

Opis LEGO Breloczek z Daisy 854112

Podaruj fanom dobrze znanej kaczki ten świetny Breloczek z Daisy (854112) LEGO l Disney, który dotrzyma im towarzystwa! Breloczek składa się z solidnego metalowego łańcuszka z kółkiem, do którego jest przymocowana minifigurka Daisy ozdobiona różową kokardą, doskonale komponującą się z jasnofioletową bluzką i różowymi butami. Ten uroczy breloczek można przypiąć do plecaka lub użyć do zabezpieczenia kluczy w kieszeni lub torebce.

  • Fani kreskówek Disneya będą zachwyceni minifigurką Daisy LEGO l Disney przymocowaną do solidnego metalowego łańcuszka z kółkiem, którą można przypiąć do plecaka, torby lub kluczy. Minifigurki nie da się odłączyć od łańcuszka.
  • Doskonale sprawdzi się jako prezent na święta, urodziny lub każdą inną okazję dla fanów Kaczki Daisy Disneya w wieku od 6 lat.
  • Breloczek ma ok. 9 cm wysokości i 4 cm szerokości, dzięki czemu jest wystarczająco duży, aby można go było łatwo zauważyć i podziwiać, ale jednocześnie wystarczająco mały, by w niczym nie przeszkadzał.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Breloczek z Daisy
SKU
854112
UPC
673419343480
Temat
LEGO Disney
LEGO price
24,99 zł

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.