Podwajaj punkty LEGO VIP za wszystkie zakupy. Zdobywaj nagrody szybciej! Daj mi to  

LEGO Ideas Fender Stratocaster 21329

Gitara Fender Stratocaster w stylu LEGO

lego 21329 ideas fender stratocaster
 • 1074 Elementy
 • LEGO Ideas Motyw
 • 21329 SKU

Złóż własną gitarę Fender Stratocaster z lat 70. XX wieku oraz wzmacniacz 65 Princeton Reverb z zestawu LEGO Ideas 21329. Na Stratocasterze grało wielu legendarnych muzyków, a teraz Ty także możesz dokładnie poznać kultowe krzywizny tego instrumentu i zbudować realistyczne detale, takie jak ruchomy mostek tremolo, przełącznik przetworników oraz klucze do strojenia. Złóż także wzmacniacz …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Ideas Fender Stratocaster 21329

LEGO.com LEGO.com 569,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Ideas

Opis LEGO Ideas Fender Stratocaster 21329

Złóż własną gitarę Fender Stratocaster z lat 70. XX wieku oraz wzmacniacz 65 Princeton Reverb z zestawu LEGO Ideas 21329. Na Stratocasterze grało wielu legendarnych muzyków, a teraz Ty także możesz dokładnie poznać kultowe krzywizny tego instrumentu i zbudować realistyczne detale, takie jak ruchomy mostek tremolo, przełącznik przetworników oraz klucze do strojenia. Złóż także wzmacniacz ze zdejmowanymi panelami, które pozwalają obejrzeć płytę główną, sprężynę pogłosową, głośnik i inne detale wnętrza. Całości dopełniają gumowe kable, którymi można podłączyć wzmacniacz do gitary i do przełącznika nożnego.

Atrakcyjna ozdoba kolekcji
Zestaw zawiera klocki potrzebne do zbudowania czerwonej lub czarnej gitary, kostek do gitary w czterech kolorach oraz eleganckiej, składanej podstawki, która dopełnia całości tego przepięknego modelu kolekcjonerskiego. W komplecie jest również naklejka z logo marki Fender z klocków LEGO, którą możesz nakleić na swoją prawdziwą gitarę lub wzmacniacz.

Fenomenalny model kolekcjonerski
Ten zestaw konstrukcyjny należy do kolekcji modeli LEGO przeznaczonych dla dorosłych budowniczych. To doskonały pomysł na prezent dla gitarzystów, fanów marki Fender, muzyki, a także klocków LEGO.

 • Złóż legendarną gitarę Fender Stratocaster z lat 70. XX wieku oraz wzmacniacz Fender 65 Princeton Reverb z niezwykle szczegółowego zestawu kolekcjonerskiego LEGO Ideas 21329.
 • Gitara ma ruchomy mostek tremolo, przełącznik przetworników i klucze do strojenia, sześć strun, naklejki z logo marki Fender oraz pasek z materiału. Z dołączonych do zestawu klocków możesz zbudować czerwoną lub czarną gitarę.
 • Ze wzmacniacza możesz zdjąć panele, by obejrzeć płytę główną, sprężynę pogłosową, głośnik i inne detale wnętrza. Wzmacniacz ma także naklejki z logo oraz gumowe kable, którymi możesz podłączyć go do gitary i przełącznika nożnego.
 • W komplecie składany stojak na gitarę, cztery różnokolorowe kostki do gitary w skali modelu oraz naklejka z logo marki Fender z klocków LEGO, którą możesz nakleić na swoją prawdziwą gitarę lub wzmacniacz — albo w dowolnym innym miejscu.
 • Gitara ma ok. 36 cm długości, 11 cm szerokości i 3 cm grubości. Ten kolekcjonerski model LEGO będzie świetnym prezentem dla gitarzystów, miłośników muzyki i fanów gitary Fender Stratocaster.
 • Model nadaje się do budowania w pojedynkę, a także wspólnie z rodziną lub znajomymi, z którymi chcesz podzielić się swoją pasją do tej kultowej gitary, muzyki albo klocków LEGO.
 • Zestaw zawiera 1079 elementów i broszurę z informacjami o historii gitary Fender Stratocaster, fanie, który zaprojektował model, oraz projektantach LEGO, którzy nad nim pracowali. W broszurze znajdziesz też szczegółowe instrukcje budowania.
 • Ten model zaprojektowany przez naszego fana brał udział w konkursie muzycznym LEGO Ideas i został wybrany przez recenzentów spośród dziewięciu najlepszych zgłoszeń, dzięki czemu został oficjalnym zestawem LEGO Ideas.
 • Elementy LEGO spełniają rygorystyczne standardy branżowe, dzięki czemu pasują do siebie w prosty sposób, mocno się trzymają i pozwalają budować solidne modele — i tak jest od 1958 roku.
 • W Grupie LEGO na wszelkie możliwe sposoby testujemy klocki i elementy konstrukcyjne LEGO, by mieć pewność, że każdy zestaw spełnia surowe światowe standardy bezpieczeństwa.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Ideas Fender Stratocaster
SKU
21329
EAN
5702017071978
Elementy
1074
Motyw
LEGO Ideas
Wiek
18+ lat
LEGO price
569,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.