LEGO Podniebny świat Lakitu — zestaw dodatkowy 71389

Ekscytujcy zestaw dodatkowy z bitw wrd chmur przeciwko Lakitu

lego 71389 podniebny swiat lakitu zestaw dodatkowy
 • 484 Elementy
 • LEGO Super Mario Motyw
 • 71389 SKU

Podniebny świat Lakitu — zestaw dodatkowy (71389) to zestaw, który pozwoli dzieciom wzbogacić klockowy świat LEGO® Super Mario™ o nowe wyzwanie i kolejną okazję do zdobycia cyfrowych monet. Zawiera figurki LEGO® trzech kultowych przeciwników Super Mario™ — Lakitu, Bullet Billa i Fuzzy’ego — oraz blok czasu gwarantujący dodatkowy czas na ukończenie poziomu. W zestawie …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Podniebny świat Lakitu — zestaw dodatkowy 71389

Lego.com LEGO.com 132,99 zł Zobacz
Amazon.pl Amazon.pl 165,98 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Super Mario

Opis LEGO Podniebny świat Lakitu — zestaw dodatkowy 71389

 • Podniebny świat Lakitu — zestaw dodatkowy (71389) to zestaw, który pozwoli dzieciom wzbogacić klockowy świat LEGO Super Mario o nowe wyzwanie i kolejną okazję do zdobycia cyfrowych monet.
 • Zawiera figurki LEGO trzech kultowych przeciwników Super Mario — Lakitu, Bullet Billa i Fuzzy’ego — oraz blok czasu gwarantujący dodatkowy czas na ukończenie poziomu.
 • W zestawie znajduje się chmurkowa platforma, którą gracze mogą obracać, przesuwając figurki LEGO Mario i LEGO Luigi (figurki nie są częścią zestawu) do przodu i do tyłu na znajdujących się niżej obłokach.
 • 484-elementowy zestaw będzie świetnym prezentem urodzinowym lub świątecznym dla dzieci od siódmego roku życia, które mają w swojej kolekcji zestaw startowy LEGO Super Mario (71360 lub 71387) wymagany do interaktywnej zabawy.
 • Zestaw jest doskonały do zabawy w pojedynkę, ale można go też połączyć z figurką LEGO Mario lub LEGO Luigi (figurki nie są częścią zestawu) za pomocą technologii Bluetooth, aby bawić się ze znajomym i zdobywać dodatkowe monety.
 • Moduł w podstawowej konfiguracji ma ok. 15 cm wysokości, 35 cm szerokości i 27 cm głębokości, ale można go przebudować i połączyć z innymi zestawami LEGO Super Mario na wiele sposobów.
 • Aplikacja LEGO Super Mario zawiera instrukcje budowania i nie tylko, a ponadto jest bezpieczną platformą, za pomocą której dzieci mogą wymieniać się pomysłami. Listę zgodnych urządzeń z systemem Android i iOS znajdziesz na LEGO.pl/devicecheck.
 • Kolekcjonerskie zabawki LEGO Super Mario sprawiają, że ulubiony bohater domowników nabiera rzeczywistych kształtów, dzięki czemu fani mogą do woli rozbudowywać, przebudowywać i tworzyć własne unikatowe i kreatywne poziomy.
 • Już od 1958 roku elementy LEGO spełniają surowe standardy branżowe, dzięki czemu są jednolite, można je z łatwością połączyć i mocno się trzymają.
 • Klocki konstrukcyjne LEGO są testowane na niemal każdy możliwy sposób, aby można było mieć pewność, że spełniają wymagające światowe standardy bezpieczeństwa.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Podniebny świat Lakitu — zestaw dodatkowy
SKU
71389
EAN
5702016912616
UPC
673419340038
Elementy
484
Motyw
LEGO Super Mario
LEGO price
132,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.