LEGO 71755 witynia Bezkresnego Morza

Unikaty

Zdumiewajcy podwodny zestaw LEGO NINJAGO z wem

lego 71755 witynia bezkresnego morza
 • 1060 Elementy
 • LEGO NINJAGO Motyw
 • 71755 SKU

Fani serialu telewizyjnego NINJAGO: Seabound z pewnością będą zachwyceni zestawem LEGO 71755. Z tego zestawu LEGO składającego się z 1060 klocków możesz zbudować własną Świątynię Bezkresnego Morza. Dzięki siedmiu dołączonym minifigurkom możesz wyruszyć na własne ekscytujące podwodne przygody NINJAGO. Odtwarzaj swoje ulubione momenty z serialu lub wymyślaj własne historie. W zestawie znajdziesz wszystkie rodzaje znanych części …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO 71755 witynia Bezkresnego Morza

Brak dostępnej ceny. Ten produkt jest niedostępny.

Zobacz więcej zestawów LEGO NINJAGO

Opis LEGO 71755 witynia Bezkresnego Morza

Fani serialu telewizyjnego NINJAGO: Seabound z pewnością będą zachwyceni zestawem LEGO 71755. Z tego zestawu LEGO składającego się z 1060 klocków możesz zbudować własną Świątynię Bezkresnego Morza. Dzięki siedmiu dołączonym minifigurkom możesz wyruszyć na własne ekscytujące podwodne przygody NINJAGO.

Odtwarzaj swoje ulubione momenty z serialu lub wymyślaj własne historie. W zestawie znajdziesz wszystkie rodzaje znanych części z serii. Na przykład w Świątyni Bezkresnego Morza znajduje się laboratorium, łódź podwodna i zakuty w łańcuch wąż morski Wojira.

Przygody na Morzu Bezkresnym

LEGO 71755 pozwala dzieciom w wieku nawet 9 lat rozpocząć lub rozwinąć własne uniwersum NINJAGO. Jest jeszcze wiele innych zestawów LEGO NINJAGO, zarówno z filmu NINJAGO: Seabound, jak i z innych seriali NINJAGO. Łącząc różne zestawy, dzieci mogą zacząć przeżywać własne przygody NINJAGO. Zarówno nad, jak i pod wodą.

Ponadto zestawy LEGO NINJAGO zawsze zachwycają swoim wyglądem. Zestawy są pełne typowych szczegółów i dodatków. Dzięki temu zestawy nadają się również do umieszczenia w pokoju dziecięcym lub zabaw. Świątynia Bezkresnego Morza z pewnością pasuje do tego miejsca.

Dzieci będą chciały bawić się tym zestawem jeszcze nie raz, a w międzyczasie prace budowlane wyglądają imponująco. Zestaw ma 26 centymetrów wysokości, 11 centymetrów długości i 57 centymetrów szerokości. Z pewnością każdy chciałby się tym pobawić!

Wielkie bitwy

Do Świątyni Bezkresnego Morza dołączono siedem minifigurek. Rozegraj najbardziej spektakularne bitwy w serii ze Scuba Kai, NRG Nya, Glutinousem, księciem Kalmaarem, księciem Benthomaarem i dwoma strażnikami Maaray. Albo wymyśl swoje własne konflikty.

Czy tym razem złym ludziom uda się wygrać, czy też bohaterowie wyjdą z tego zwycięsko? Czy bohaterowie zdołają ochronić ważne amulety burzy i fali? Czy też trafią w niepowołane ręce. To będzie ekscytujące!

 • Zestaw ninja Świątynia Bezkresnego Morza (71755) zawiera niezwykle szczegółową podwodną kryjówkę wyposażoną w odlotowe funkcje, więc dzieci mogą odgrywać sceny z najnowszego sezonu serialu NINJAGO.
 • Zawiera siedem minifigurek: nurka Kaia, NRG Nyę, Glutinousa, Księcia Kalmaara, Księcia Benthomaara i dwóch strażników głębin. Dzieci znajdą tu wszystko, czego potrzeba do inscenizowania zaciętych podwodnych walk.
 • Zestaw ze świątynią zawiera laboratorium, więzienie, łódź podwodną, płaszczkę, spętanego łańcuchami morskiego węża oraz dwa amulety, które można wyeksponować na podstawce.
 • Ten składający się z 1060 elementów zestaw to doskonały prezent urodzinowy lub świąteczny dla dzieci w wieku od 9 lat, które uwielbiają ciekawe zadania konstrukcyjne i wcielanie się w ninja.
 • Świątynia Bezkresnego Morza ma ok. 26 cm wysokości, 11 cm długości i 57 cm szerokości, więc będzie piękną ozdobą, obok której nikt nie przejdzie obojętnie.
 • Odkryj także pozostałe zestawy inspirowane najnowszym sezonem serialu NINJAGO, takie jak Podwodny śmigacz ninja (71752), Wodny mech Lloyda (71750) i Smok wodny (71754).
 • Zestawy LEGO NINJAGO pozwalają dzieciom przenieść się do wciągającego świata fantastycznych przygód, gdzie młodzi konstruktorzy mogą liczyć na wiele godzin zabawy pobudzającej wyobraźnię, walcząc ze złoczyńcami u boku bohaterskich ninja.
 • Już od ponad sześciu dekad klocki LEGO powstają z wysokiej jakości materiałów, abyśmy mogli mieć pewność, że za każdym razem da się je łatwo połączyć i rozdzielić — umiejętności i siła ninja nie są potrzebne!
 • Klocki LEGO spełniają rygorystyczne standardy bezpieczeństwa, więc zestawy LEGO są zawsze bezpieczne dla dzieci.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO witynia Bezkresnego Morza
SKU
71755
EAN
5702016912333
Elementy
1060
Motyw
LEGO NINJAGO
Status
Nie jest już produkowany
LEGO price
519,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.