meet the minifigures 5007581

LEGO Meet the Minifigures 5007581

Na kartach tej kolorowej, 128-stronicowej ksi??ki maluchy spotkaj? najfajniejsze, najzabawniejsze i najdziwniejsze minifigurki ze ?wiata LEGO. Ksi??ka LEGO Meet the Minifigures wype?niona jest po brzegi informacjami o postaciach, ?artami i pomys?ami na budowanie z klocków LEGO i zabaw? minifigurkami. To trafiony prezent dla mi?o?ników LEGO. W zestawie z ksi??k? jest te? unikalna minifigurka rockmana.

Czytaj dalej...

Najlepsza oferta

lego.com

Lego.com

64,99 zł
Zobacz

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

Opis LEGO Meet the Minifigures 5007581

Na kartach tej kolorowej, 128-stronicowej książki maluchy spotkają najfajniejsze, najzabawniejsze i najdziwniejsze minifigurki ze świata LEGO. Książka LEGO Meet the Minifigures wypełniona jest po brzegi informacjami o postaciach, żartami i pomysłami na budowanie z klocków LEGO i zabawę minifigurkami. To trafiony prezent dla miłośników LEGO. W zestawie z książką jest też unikalna minifigurka rockmana.

  • Książka z zabawami LEGO Meet the Minifigures — 128 stron w twardej oprawie, a na nich kolorowe ilustracje minifigurek LEGO oraz ciekawe informacje, kawały i pomysły na budowanie i zabawę
  • W zestawie unikalna minfigurka rockmana — maluchy mogą dodać ją do swojej kolekcji, podjąć wyzwanie szybkiego budowania wraz z minifigurką rajdowca, przeczytać najzabawniejsze żarty minifigurki klauna, a to oczywiście nie wszystko
  • Prezent dla małych fanów LEGO — książka ma ponad 23 cm wysokości i 18 cm szerokości

Specyfikacja LEGO Meet the Minifigures 5007581

Oficjalne imię LEGO Meet the Minifigures
SKU 5007581
Temat LEGO Minifigurki
LEGO price 64,99 zł  –  lego.com