payakan the tulkun crabsuit 75579

LEGO Payakan the Tulkun i mech-krab 75579

Zanurz si? w oceanach egzoksi??yca Pandory podczas zabawy zestawem LEGO Avatar Payakan the Tulkun i mech-krab (75579). Dzieci i fani ?Avatara? mog? na nowo prze?ywa? ulubione sceny, tworzy? dynamiczne historie i odkrywa? przygody dzi?ki ruchomej figurce tulkuna, podwodnemu mechowi-krabowi i minifigurkom Lo?aka, Tsireyi oraz pilota mecha.

Czytaj dalej...

Najlepsza oferta

LEGO.com

LEGO.com

479,99 zł
Zobacz
Planetaklockow.pl

Planetaklockow.pl

479,99 zł
Zobacz

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

Opis LEGO Payakan the Tulkun i mech-krab 75579

Zanurz się w oceanach egzoksiężyca Pandory podczas zabawy zestawem LEGO Avatar Payakan the Tulkun i mech-krab (75579). Dzieci i fani „Avatara” mogą na nowo przeżywać ulubione sceny, tworzyć dynamiczne historie i odkrywać przygody dzięki ruchomej figurce tulkuna, podwodnemu mechowi-krabowi i minifigurkom Lo’aka, Tsireyi oraz pilota mecha.

Cyfrowe instrukcje oznaczają jeszcze lepszą zabawę w budowanie
Ten zestaw LEGO Avatar zawiera ilustrowane instrukcje i aplikację LEGO Builder – cyfrowe narzędzie do przybliżania i obracania modelu, które pomaga zwizualizować gotowy model ze wszystkich perspektyw.

Do zabawy i ustawienia na półce
Zestawy LEGO Avatar zawierają kultowe pojazdy, maszyny, zwierzęta, stworzenia i postacie w roślinnej, kosmicznej scenerii. Są idealne do twórczej zabawy, a modele można ustawiać w taki sposób, by tworzyły dynamiczną ozdobę. Zbieraj i łącz zestawy LEGO Avatar, aby zwiększyć możliwości zabawy lub zbudować własną wersję Pandory.

  • Zestaw LEGO Avatar – dzieci i fani filmu mogą na nowo przeżywać sceny lub tworzyć własne historie podczas zabawy zestawem LEGO Avatar Payakan the Tulkun i mech-krab (75579)
  • Co jest w pudełku? – Zestaw zawiera ruchomego tulkuna, podwodnego mecha-kraba, dwie scenerie dna morskiego i podstawkę do ekspozycji, a także minifigurki Lo’aka, Tsireyi i pilota mecha
  • Do twórczej zabawy i ozdoby – ustaw postacie i użyj podstawki do ekspozycji, aby odtworzyć sceny z filmu „Avatar: Istota wody”
  • Upominek dla osób w wieku od dziesięciu lat – prezent urodzinowy, świąteczny lub bez okazji dla dzieci albo fanów drugiej części filmu „Avatar”
  • Wymiary – figurka tulkuna (bez podstawki) ma 8 cm wysokości, 39 cm długości i 32 cm szerokości
  • Zestawy konstrukcyjne LEGO Avatar – zobacz z bliska kultowe pojazdy, maszyny, zwierzęta, stworzenia i postacie z popularnych filmów „Avatar”
  • Drukowane i cyfrowe instrukcje budowania – w aplikacji LEGO Builder na smartfony i tablety dzieci mogą przybliżać i obracać powstający model, by obejrzeć go ze wszystkich stron
  • Kolekcjonowanie zestawów – połącz zestaw z innymi z serii LEGO Avatar, aby zwiększyć możliwości zabawy i zbudować własną wersję Pandory
  • Wysoka jakość – elementy konstrukcyjne LEGO spełniają najwyższe standardy jakości, dzięki czemu zawsze mają jednolity wygląd, pasują do siebie i za każdym razem można ich z łatwością używać
  • Sprawdzone bezpieczeństwo – testujemy elementy LEGO, aby mieć pewność, że każdy zestaw konstrukcyjny z serii Avatar spełnia surowe wymogi bezpieczeństwa i jest gotowy do zabawy

Specyfikacja LEGO Payakan the Tulkun i mech-krab 75579

Oficjalne imię LEGO Payakan the Tulkun i mech-krab
SKU 75579
UPC 673419377478
Elementy 761
Temat LEGO Avatar
LEGO price 307,99 zł  –  lego.com
Instrukcje Pobierz instrukcję obsługi

Inni również oglądali

LEGO Pierwszy lot na zmorze Jake’a i Neytiri 75572
LEGO Pierwszy lot na zmorze Jake’a i Neytiri 75572
167,99 zł
LEGO Odkrycie ilu 75575
LEGO Odkrycie ilu 75575
76,99 zł
LEGO Przygoda ze skimwingiem 75576
LEGO Przygoda ze skimwingiem 75576
104,99 zł