quest for the lost powers four untold tales 5007816

LEGO Quest for the Lost Powers: Four Untold Tales 5007816

LEGO NINJAGO Quest for the Lost Powers: Four Untold Tales zawiera nowe przygody wojowników ninja. Ta 192-stronicowa, bogato ilustrowana ksi??ka sprawi, ?e fani ninja znajd? si? w emocjonuj?cym ?wiecie NINJAGO. Tym razem Mistrz Wu, Kai i inni ninja musz? zmierzy? si? z wyzwaniem innym ni? kiedykolwiek. Ale czy na pewno? Czy zapomniana przygoda z przesz?o?ci zawiera wskazówki przydatne w przysz?o?ci?

Czytaj dalej...

Najlepsza oferta

LEGO.com

LEGO.com

54,99 zł
Zobacz

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

Opis LEGO Quest for the Lost Powers: Four Untold Tales 5007816

LEGO NINJAGO Quest for the Lost Powers: Four Untold Tales zawiera nowe przygody wojowników ninja. Ta 192-stronicowa, bogato ilustrowana książka sprawi, że fani ninja znajdą się w emocjonującym świecie NINJAGO. Tym razem Mistrz Wu, Kai i inni ninja muszą zmierzyć się z wyzwaniem innym niż kiedykolwiek. Ale czy na pewno? Czy zapomniana przygoda z przeszłości zawiera wskazówki przydatne w przyszłości?

  • Nowe przygody NINJAGO – ta 192-stronicowa, bogato ilustrowana książka zawiera cztery ekscytujące historie o wojownikach ninja, którzy muszą szukać ważnych wskazówek w wydarzeniach z przeszłości
  • Pomysł na prezent dla małych fanów ninja – ta kolorowa książka będzie świetnym prezentem na urodziny, święta lub na co dzień dla dzieci, które chcą uciec do pełnego akcji świata NINJAGO
  • Wymiary – Książka Quest for the Lost Powers: Four Untold Tales ma 22 cm długości i 15 cm szerokości

Specyfikacja LEGO Quest for the Lost Powers: Four Untold Tales 5007816

Oficjalne imię LEGO Quest for the Lost Powers: Four Untold Tales
SKU 5007816
Temat LEGO NINJAGO
LEGO price 54,99 zł  –  lego.com