LEGO Stop the Fire! 5007369

Ksika zabaw dla fanw LEGO CITY

stop the fire 5007369
  • LEGO City Motyw
  • 5007369 SKU

LEGO City: Stop the Fire! to godziny zabaw dla dzieci. 32 strony z dowcipnymi komiksami, ćwiczeniami i zagadkami, które zapewnią najmłodszym czas wypełniony przygodami. Idealny prezent dla fanów serialu telewizyjnego „LEGO City Adventures”. Do zestawu dołączona jest również zachęcająca do kreatywnej zabawy minifigurka Freyi McCloud oraz robot-strażak do złożenia.Książka zabaw LEGO City: Stop the Fire! …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Stop the Fire! 5007369

LEGO.com LEGO.com 39,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO City

Opis LEGO Stop the Fire! 5007369

LEGO City: Stop the Fire! to godziny zabaw dla dzieci. 32 strony z dowcipnymi komiksami, ćwiczeniami i zagadkami, które zapewnią najmłodszym czas wypełniony przygodami. Idealny prezent dla fanów serialu telewizyjnego „LEGO City Adventures”. Do zestawu dołączona jest również zachęcająca do kreatywnej zabawy minifigurka Freyi McCloud oraz robot-strażak do złożenia.

  • Książka zabaw LEGO City: Stop the Fire! – 32-stronicowa kolorowa książka w miękkiej oprawie z komiksami, pomysłami na zabawy i zagadkami nawiązującymi do serialu telewizyjnego „LEGO City Adventures”
  • Do zestawu dołączona jest również zachęcająca do kreatywnej zabawy minifigurka Freyi McCloud oraz robot-strażak do złożenia, z pomocą których dzieci mogą odtwarzać historie z książki lub z serialu telewizyjnego „LEGO City Adventures”
  • Pomysł na prezent dla młodych fanów LEGO City – książka ma ok. 28 cm długości i 20 cm szerokości

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Stop the Fire!
SKU
5007369
Motyw
LEGO City
LEGO price
39,99 zł

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.