LEGO Mały pojemnik w kształcie głowy dyni 5006590

May pojemnik LEGO w ksztacie gowy rb porzdki z przyjemnoci

storage head small pumpkin 5006590
  • LEGO UNKNOWN Motyw
  • 5006590 SKU

Pomarańczowy pojemnik LEGO w kształcie głowy to dla fanów LEGO idealny sposób na przechowywanie klocków, artykułów biurowych i innych drobiazgów. Wykonana z wytrzymałego plastiku powiększona wersja głowy kultowej minifigurki LEGO ozdobiona jest rysunkiem uśmiechniętej dyni, a podnoszona pokrywka sprawia, że jest to praktyczne rozwiązanie, by podać smakołyki na Halloween i nadać każdemu pomieszczeniu nieco upiorności …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Mały pojemnik w kształcie głowy dyni 5006590

Lego.com LEGO.com 64,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO UNKNOWN

Opis LEGO Mały pojemnik w kształcie głowy dyni 5006590

Pomarańczowy pojemnik LEGO w kształcie głowy to dla fanów LEGO idealny sposób na przechowywanie klocków, artykułów biurowych i innych drobiazgów. Wykonana z wytrzymałego plastiku powiększona wersja głowy kultowej minifigurki LEGO ozdobiona jest rysunkiem uśmiechniętej dyni, a podnoszona pokrywka sprawia, że jest to praktyczne rozwiązanie, by podać smakołyki na Halloween i nadać każdemu pomieszczeniu nieco upiorności z przymrużeniem oka. W dodatku można ją w prosty sposób połączyć z innymi elementami wyposażenia LEGO.

  • Stylowa i zabawna — większa wersja głowy minifigurki LEGO z podnoszoną pokrywką i wizerunkiem wyciętej w dyni twarzy.
  • Każdy znajdzie coś dla siebie — wykonane z wytrzymałego polipropylenu pojemniki, które można ze sobą łączyć, dostępne są w różnych rozmiarach i z rysunkami różnych min.
  • Idealny pojemnik na drobiazgi — pojemnik ma wysokość ok. 18 cm i średnicę ok. 16 cm i idealnie nadaje się do przechowywania różnych codziennych drobiazgów.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Mały pojemnik w kształcie głowy dyni
SKU
5006590
EAN
5711938032821
Motyw
LEGO UNKNOWN
LEGO price
64,99 zł

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.