Witryna na minifigurki LEGO 5006152

Z dum pochwal si swoimi minifigurkami LEGO

witryna na minifigurki lego 5006152
  • LEGO Minifigurki Motyw
  • 5006152 SKU

Minifigurki LEGO są zbyt fajne, by je gdzieś chować. Zamiast tego można je postawić na widoku w tej witrynie. Jest w niej miejsce na osiem minifigurek, więc będzie się wspaniale prezentować w każdym pokoju. Witrynę można postawić na biurku i półce albo przymocować do ściany, czyniąc z niej przyciągającą wzrok ozdobę. Potem wystarczy już tylko …

Czytaj dalej...

Ceny dla Witryna na minifigurki LEGO 5006152

LEGO.com LEGO.com 99,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Minifigurki

Opis Witryna na minifigurki LEGO 5006152

Minifigurki LEGO są zbyt fajne, by je gdzieś chować. Zamiast tego można je postawić na widoku w tej witrynie. Jest w niej miejsce na osiem minifigurek, więc będzie się wspaniale prezentować w każdym pokoju. Witrynę można postawić na biurku i półce albo przymocować do ściany, czyniąc z niej przyciągającą wzrok ozdobę. Potem wystarczy już tylko ustawić minifigurki na płytkach LEGO i zamknąć przezroczyste drzwiczki. Jeżeli chcesz stworzyć własny system przechowywania minifigurek, możesz w łatwy sposób połączyć wiele witryn ze sobą, np. ustawiając je jedna na drugiej. Uwaga: zestaw nie zawiera minifigurek LEGO.

  • Elegancka witryna to świetny sposób na wyeksponowanie kolekcji ośmiu minifigurek LEGO.
  • Minifigurki stoją zamocowane do ośmiu szarych płytek konstrukcyjnych rozmieszczonych na dwóch poziomach, a dzięki przezroczystym bocznym ściankom zawartość można podziwiać z każdej strony.
  • Wymiary: ok. 18 cm wysokości, 19 cm szerokości i 4 cm głębokości. Minifigurek nie ma w zestawie.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
Witryna na minifigurki LEGO
SKU
5006152
EAN
5711938023591
Motyw
LEGO Minifigurki
LEGO price
99,99 zł

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.