LEGO Cytrusowy plecak w stylu klocka 5007544

Plecak z motywem afrykaskich zwierzt dla maych poszukiwaczy przygd

block backpack citrus 5007544
  • LEGO DUPLO Motyw
  • 5007544 SKU

Idealny plecak dla małych wielbicieli zwierząt, którzy wybierają się na poszukiwanie przygód! Ten wodoodporny plecak został wykonany z ekologicznej tkaniny poliestrowej, która gwarantuje dużą trwałość. Zdobią go grafiki afrykańskich zwierząt i cytrusowe kolory. Główna komora ma bezpieczne, podwójne zamknięcie na zamek i bez trudu pomieści książkę, bluzę i inne większe przedmioty. Z przodu plecaka jest …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Cytrusowy plecak w stylu klocka 5007544

LEGO.com LEGO.com 219,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO DUPLO

Opis LEGO Cytrusowy plecak w stylu klocka 5007544

Idealny plecak dla małych wielbicieli zwierząt, którzy wybierają się na poszukiwanie przygód! Ten wodoodporny plecak został wykonany z ekologicznej tkaniny poliestrowej, która gwarantuje dużą trwałość. Zdobią go grafiki afrykańskich zwierząt i cytrusowe kolory. Główna komora ma bezpieczne, podwójne zamknięcie na zamek i bez trudu pomieści książkę, bluzę i inne większe przedmioty. Z przodu plecaka jest także mała kieszonka z suwakiem, w której dzieci mogą nosić drobiazgi i przekąski.

  • Plecak ze zwierzątkami dla maluchów — kolorowy plecak z wzorem w zwierzaki i regulowanymi paskami na ramiona oraz bezpiecznym, podwójnym zapięciem na suwak, kieszonką na suwak z przodu i odblaskowymi paskami.
  • Fajny i przydatny — uszyty z bardzo wytrzymałej tkaniny poliestrowej, która jest odporna na wodę i została wykonana ze zużytych butelek PET.
  • Mnóstwo miejsca — plecak ma ok. 30 cm wysokości, 27 cm szerokości i 12 cm głębokości.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Cytrusowy plecak w stylu klocka
SKU
5007544
Motyw
LEGO DUPLO
LEGO price
219,99 zł

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.