LEGO Zbuduj własną przygodę 5006812

Fantastyczna ksika dla modych i kreatywnych fanw LEGO Star Wars

build your own adventure 5006812
  • LEGO Star Wars Motyw
  • 5006812 SKU

Książka LEGO Star Wars Zbuduj własną przygodę zachęci młodych fanów serii Star Wars do budowania oraz wymyślania ekscytujących historii. Ta ilustrowana 80-stronicowa publikacja zawiera mnóstwo pomysłów na niesamowite konstrukcje, które dzieci mogą zbudować z klocków LEGO. Zainspiruje ona również czytelników do odgrywania historii z udziałem stworzonych modeli — od wyścigów ścigaczy na Tatooine po ucieczkę …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Zbuduj własną przygodę 5006812

Lego.com LEGO.com 89,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Star Wars

Opis LEGO Zbuduj własną przygodę 5006812

Książka LEGO Star Wars Zbuduj własną przygodę zachęci młodych fanów serii Star Wars do budowania oraz wymyślania ekscytujących historii. Ta ilustrowana 80-stronicowa publikacja zawiera mnóstwo pomysłów na niesamowite konstrukcje, które dzieci mogą zbudować z klocków LEGO. Zainspiruje ona również czytelników do odgrywania historii z udziałem stworzonych modeli — od wyścigów ścigaczy na Tatooine po ucieczkę z więzienia na planecie Bespin. Książka zawiera minifigurkę LEGO pilota Rebelii i klockiLEGO do zbudowania wyjątkowego modelu myśliwca Y-Wing.

  • Ilustrowana 80-stronicowa książka w twardej oprawie, w której dzieci znajdą ponad 50 inspirujących pomysłów na budowanie modeli Star Wars z własnych klocków LEGO.
  • Fantastyczny prezent dla dzieci od siódmego roku życia. Książka zawiera minifigurkę LEGO pilota Rebelii i klocki LEGO umożliwiające zbudowanie wyjątkowego modelu myśliwca Y-Wing zilustrowanego w książce.
  • Książka ma ok. 27 cm długości i 23 cm szerokości i jest napisana w języku angielskim.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Zbuduj własną przygodę
SKU
5006812
Motyw
LEGO Star Wars
LEGO price
89,99 zł

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.