LEGO Strelicja królewska 10289

Patrz, jak kwitnie Twoja wyobrania

lego 10289 strelicja krolewska
 • 1173 Elementy
 • LEGO Icons Motyw
 • 10289 SKU

Masz ochotę na zieleń w swoim domu, ale nie masz zielonych palców? W takim razie rajski ptak z klocków LEGO jest właśnie dla Ciebie. Rajski ptak to jedna z najbardziej niezwykłych roślin na świecie, a teraz możesz wprowadzić do swojego domu wyjątkowy okaz. LEGO 10289 to zestaw modelowy składający się z 1173 klocków. Dzięki niemu możesz …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Strelicja królewska 10289

LEGO.com LEGO.com 479,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Icons

Opis LEGO Strelicja królewska 10289

Masz ochotę na zieleń w swoim domu, ale nie masz zielonych palców? W takim razie rajski ptak z klocków LEGO jest właśnie dla Ciebie. Rajski ptak to jedna z najbardziej niezwykłych roślin na świecie, a teraz możesz wprowadzić do swojego domu wyjątkowy okaz.

LEGO 10289 to zestaw modelowy składający się z 1173 klocków. Dzięki niemu możesz stworzyć niepowtarzalną rajską roślinę dla swojego domu lub biura. Kwiaty i liście można regulować, dzięki czemu możesz stworzyć własną, niepowtarzalną roślinę.

Jak w rzeczywistości, ale z LEGO

Rajski ptak LEGO może być zrobiony z klocków LEGO, ale czasami wygląda, jakby był żywy. Wystaw model na delikatny wiatr i obserwuj, jak liście poruszają się w przód i w tył, tak jak prawdziwa roślina. Ponadto możesz sprawić, że roślina będzie regularnie zmieniać swój wygląd, regulując liście i kwiaty.

Zwróć szczególną uwagę na drobne szczegóły, które czynią roślinę wyjątkową. Na przykład pręcik rośliny składa się z fioletowych mieczy LEGO. Fani LEGO z pewnością docenią takie szczegóły.

Przyciąga wzrok w każdym pomieszczeniu

Rajski ptak LEGO stoi w stylowej czarnej doniczce LEGO o średnicy 13 cm. Najdłuższy liść ma około 46 centymetrów wysokości. Dzięki temu roślina będzie natychmiast przyciągać uwagę w każdym pomieszczeniu. Przyczyniają się do tego również piękne pomarańczowe i fioletowe kwiaty.

Połącz roślinę z innymi modelami z kolekcji LEGO Botanical, takimi jak Bukiet kwiatów czy Drzewko Bonsai, i stwórz swój własny zielony świat LEGO.

 • Zestaw konstrukcyjny LEGO 10289 Strelicja królewska to wyjątkowy prezent i wciągające wyzwanie dla każdego miłośnika botanicznych ozdób, kwiatów, roślin oraz kreatywnego budowania z elementów LEGO.
 • Ustaw kwiaty i liście kolekcjonerskiego modelu w dowolnej pozycji, aby stworzyć własną, niepowtarzalną aranżację strelicji królewskiej w czarnej doniczce LEGO.
 • Przyjrzyj się modelowi, a odkryjesz tworzące go nietypowe elementy LEGO — takie jak fioletowe miecze LEGO pełniące rolę pręcików kwiatów.
 • Zestaw LEGO Strelicja królewska to doskonały wybór dla dorosłych, którzy lubią ciekawe wyzwania konstrukcyjne LEGO. Szukasz najlepszych produktów LEGO na prezent dla dorosłej osoby? Ten zestaw to coś w sam raz dla miłośników roślin.
 • Najwyższa odnoga zakończona liściem ma ok. 46 cm wysokości, a średnica doniczki wynosi ok. 13 cm.
 • Stylowa czarna doniczka zbudowana z elementów LEGO sprawia, że ten piękny model będzie wspaniałą, przyciągającą wzrok ozdobą domu lub biura.
 • Muskany lekkim wiatrem model będzie się kołysać niczym prawdziwa roślina.
 • Zestaw LEGO Strelicja królewska jest częścią botanicznej kolekcji LEGO. Zapoznaj się również z innymi tworzącymi ją zestawami, takimi jak LEGO Bukiet kwiatów (10280) i LEGO Drzewko bonsai (10281).
 • Klocki konstrukcyjne LEGO produkowane są z wysokiej jakości materiałów. Zawsze do siebie pasują i można je z łatwością połączyć oraz rozdzielić — i tak jest niezmiennie od 1958 roku.
 • Bezpieczeństwo i jakość klocków LEGO są dla nas najważniejsze. Rygorystycznie testujemy wszystkie elementy, by mieć pewność, że każdy model jest równie solidny, co piękny.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Strelicja królewska
SKU
10289
Elementy
1173
Motyw
LEGO Icons, LEGO Creator Expert
Wiek
18+ lat
LEGO price
479,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.