LEGO Wieża Eiffla 10307

Zbuduj niepowtarzaln wersj jednej z najpopularniejszych atrakcji turystycznych na wiecie dziki temu zestawowi dla dorosych LEGO Wiea Eiffla z 10001 elementw

lego 10307 wiea eiffla
  • 10001 Elementy
  • LEGO Icons Temat
  • 10307 SKU

Plotki krążyły już od jakiegoś czasu, ale teraz jest to już oficjalne. W listopadzie 2022 roku zostanie wydany najwyższy zestaw LEGO wszech czasów. Nowa wieża Eiffla z klocków LEGO ma aż 149 centymetrów wysokości! A jakby tego było mało, ten zestaw jest jednym z zestawów z największą liczbą elementów. Zbudowałeś gigantyczną wieżę Eiffla z co …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Wieża Eiffla 10307

LEGO.com LEGO.com 2.949,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Icons

Opis LEGO Wieża Eiffla 10307

Plotki krążyły już od jakiegoś czasu, ale teraz jest to już oficjalne. W listopadzie 2022 roku zostanie wydany najwyższy zestaw LEGO wszech czasów. Nowa wieża Eiffla z klocków LEGO ma aż 149 centymetrów wysokości! A jakby tego było mało, ten zestaw jest jednym z zestawów z największą liczbą elementów. Zbudowałeś gigantyczną wieżę Eiffla z co najmniej 10 001 części. Ponadto zestaw LEGO 10307 zawiera wiele realistycznych szczegółów, dzięki którym doświadczysz budowania jak nigdy dotąd.

Nie pierwsza wieża Eiffla z klocków LEGO, ale największa

LEGO Wieża Eiffla 10307

LEGO wydało już wcześniej zestawy z Wieżą Eiffla, ale w tym nowym zestawie przeszło samo siebie. Najnowszy zestaw wieży Eiffla jest najwyższym z dotychczasowych zestawów, a ponadto jest niezwykle wierny życiu. Podczas budowania będziesz zachwycony wieloma pięknymi detalami, które LEGO dodało do tego zestawu. Podziwiaj wiele łuków, poręczy, podpór i połączeń krzyżowych, które czynią z tej wieży zabytek, jakim jest.

Zbuduj wieżę Eiffla tak jak oryginał

Prawdziwa wieża Eiffla została zbudowana w czterech częściach. Tę replikę LEGO imponującego budynku również złożysz z czterech części. Proces budowy wieży jest bardzo podobny do procesu budowy prawdziwej wieży Eiffla. W ten sposób możesz zapoznać się z procesem budowy tego arcydzieła Gustawa Eiffla. Podczas budowy pomnika poznasz nowe techniki konstrukcyjne, dzięki czemu będzie to wyjątkowe doświadczenie. Złożenie Wieży Eiffla wymaga sporego doświadczenia w budowaniu, dlatego nadaje się dla zapalonych budowniczych w wieku powyżej 18 lat.

Szczegóły życia

LEGO Wieża Eiffla - Detail 1
LEGO Wieża Eiffla - Detail 2

Ta niesamowita Wieża Eiffla z klocków LEGO jest pełna niesamowitych szczegółów. Od 3 platform widokowych po windy i od otoczenia po francuską flagę na czubku wieży - za każdym razem odkryjesz coś nowego. W trakcie budowy i po jej zakończeniu będziesz ciągle zaskakiwany realistycznymi szczegółami. Nawet z dołu wieża wygląda jak oryginał. Od tej pory możesz stać pod tą imponującą wieżą, kiedy tylko zechcesz. Szczyt wieży jest również wierny życiu. Znajdziesz tu biuro samego Gustawa Eiffla, nie zabraknie też masztu nadajnika.

Jeden z największych modeli LEGO, jakie kiedykolwiek powstały

Wysokość 149 cm sprawia, że ten zestaw LEGO jest najwyższym zestawem LEGO, jaki do tej pory powstał. Pozostałe wymiary są również bardzo imponujące. Wieża ma 57 centymetrów szerokości i 57 centymetrów głębokości. Efektem jest oszałamiająca wieża, którą będziesz chciał się pochwalić przed wszystkimi. Aby ułatwić przenoszenie tego ogromnego modelu, składa się on z czterech oddzielnych części. Jest również wyposażony w uchwyty, dzięki czemu łatwo go przenosić.

Więcej niż tylko Wieża Eiffla

LEGO Wieża Eiffla - Detail 3

Aby stworzyć imponujący i realistyczny model, nie wystarczy tylko wieża Eiffla. Dlatego w tym zestawie zwracasz również uwagę na otoczenie. Bulwar pod wieżą LEGO Eiffla został szczegółowo opracowany. Od drzew i roślinności po prawdziwe paryskie ławki i lampy uliczne. Wyobraź sobie, że podczas układania tego zestawu znajdujesz się przez chwilę we francuskim mieście.

Wspaniały prezent dla prawdziwego kochanka

Ta niesamowita wieża Eiffla to najlepszy prezent dla prawdziwych miłośników historii. Ten piękny zestaw z pewnością spodoba się także fanom LEGO i miłośnikom podróży. Zestaw ma wysoką cenę, ale w zamian otrzymasz niesamowity prezent. Ten model będzie wizytówką Twojej kolekcji LEGO i będzie zachwycał przez lata. Czy zrobisz miejsce dla tego eksponatu?

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Wieża Eiffla
SKU
10307
UPC
673419355797
Elementy
10001
Temat
LEGO Icons, LEGO Creator Expert
Wiek
18+ lat
LEGO price
2.949,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.