LEGO 40469 Autoriksza

Zabawna i kolorowa autoriksza do zbudowania

lego 40469 autoriksza
  • 155 Elementy
  • LEGO Creator Expert Motyw
  • 40469 SKU

Kolorowa autoriksza z zestawu LEGO® Creator zainspiruje dzieci do wymyślania wielu przygód. Model ma przednie i tylne siedzenia, wiszące ozdoby i typowo indyjskie pudełka śniadaniowe na bagażniku dachowym.Fani LEGO® od siódmego roku życia, którzy lubią budować samochodziki i bawić się nimi, chętnie sięgną po model autorikszy, aby wymyślać nowe historie albo rozbudować inne zestawy LEGO.Autoriksza …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO 40469 Autoriksza

LEGO.com LEGO.com 44,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Creator Expert

Opis LEGO 40469 Autoriksza

  • Kolorowa autoriksza z zestawu LEGO Creator zainspiruje dzieci do wymyślania wielu przygód. Model ma przednie i tylne siedzenia, wiszące ozdoby i typowo indyjskie pudełka śniadaniowe na bagażniku dachowym.
  • Fani LEGO od siódmego roku życia, którzy lubią budować samochodziki i bawić się nimi, chętnie sięgną po model autorikszy, aby wymyślać nowe historie albo rozbudować inne zestawy LEGO.
  • Autoriksza ma ok. 9 cm wysokości, 6 cm długości i 10 cm szerokości — idealny rozmiar dla przenośnej zabawki, którą można się bawić w domu lub w podróży.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Autoriksza
SKU
40469
EAN
5702016941203
Elementy
155
Motyw
LEGO Creator Expert, LEGO Icons
LEGO price
44,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.