LEGO 40374 Zestaw akcesoriów i minifigurek ze złotym Zane’em

Świetny kolekcjonerski zestaw NINJAGO Legacy

lego 40374 zestaw akcesoriow i minifigurek ze zlotym zaneem
  • 73 Elementy
  • LEGO Minifigurki Motyw
  • 40374 SKU

Młodzi budowniczowie z głowami pełnymi pomysłów będą zachwyceni możliwościami tworzenia i zabawy, jakie daje zestaw akcesoriów i minifigurek LEGO® ze złotym Zane’em. Są w nim cztery minifigurki oraz dostępny wyłącznie w tym zestawie pojazd gąsienicowy.Zestaw zawiera minifigurkę Złotego Zane'a, Nindroida z fajnym plecakiem i dwóch przerażających wojowników Overlorda. Każda postać ma miecz, więc dzieci mogą …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO 40374 Zestaw akcesoriów i minifigurek ze złotym Zane’em

Lego.com LEGO.com 59,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Minifigurki

Opis LEGO 40374 Zestaw akcesoriów i minifigurek ze złotym Zane’em

  • Młodzi budowniczowie z głowami pełnymi pomysłów będą zachwyceni możliwościami tworzenia i zabawy, jakie daje zestaw akcesoriów i minifigurek LEGO ze złotym Zane’em. Są w nim cztery minifigurki oraz dostępny wyłącznie w tym zestawie pojazd gąsienicowy.
  • Zestaw zawiera minifigurkę Złotego Zane'a, Nindroida z fajnym plecakiem i dwóch przerażających wojowników Overlorda. Każda postać ma miecz, więc dzieci mogą odgrywać ekscytujące scenki.
  • Zabawka będzie idealnym prezentem dla dzieci w wiekuod 6 lat, które mogą połączyć ją z innymi zestawami NINJAGO. Zestaw nie wymaga baterii, a zawarte w nim proste instrukcje pomogą maluchom uporać się z budowaniem.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Zestaw akcesoriów i minifigurek ze złotym Zane’em
SKU
40374
UPC
673419320580
Elementy
73
Motyw
LEGO NINJAGO
LEGO price
59,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.