LEGO 40424 Zimowa bitwa na śnieżki

Zimowa scenka z klocków do zabawy w śnieżki i nie tylko!

lego 40424 zimowa bitwa na sniezki
  • 149 Elementy
  • LEGO Pozostałe postanowienia Motyw
  • 40424 SKU

Zestaw Zimowa bitwa na śnieżki LEGO® Iconic to gwarancja mnóstwa doskonałej zabawy. Na małych miłośników rzucania śnieżkami czeka tam śnieżna forteca do zbudowania, katapulta z elementami śnieżek, górka z funkcją wystrzeliwania sanek, bałwan i inne atrakcje.Zestaw do zbudowania liczy 149 elementów i będzie świetnym prezentem pod choinkę dla 7-latków i starszych dzieci. Są w nim …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO 40424 Zimowa bitwa na śnieżki

Lego.com LEGO.com 59,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Pozostałe postanowienia

Opis LEGO 40424 Zimowa bitwa na śnieżki

  • Zestaw Zimowa bitwa na śnieżki LEGO Iconic to gwarancja mnóstwa doskonałej zabawy. Na małych miłośników rzucania śnieżkami czeka tam śnieżna forteca do zbudowania, katapulta z elementami śnieżek, górka z funkcją wystrzeliwania sanek, bałwan i inne atrakcje.
  • Zestaw do zbudowania liczy 149 elementów i będzie świetnym prezentem pod choinkę dla 7-latków i starszych dzieci. Są w nim minifigurki chłopca i dziewczynki z nadrukowaną dekoracją puchowych kurtek oraz minifigurka psa husky, więc można odgrywać sceny radosnych zimowych zabaw.
  • Górka ma ok. 9 cm wysokości, 8 cm szerokości i 5 cm głębokości. Całość wraz z sankami, śnieżną fortecą, katapultą, drzewem, stołem, minifigurkami i akcesoriami mieści się do plecaka, więc dzieci mogą mieć tę zabawkę zawsze przy sobie.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Zimowa bitwa na śnieżki
SKU
40424
EAN
5702016720266
Elementy
149
Motyw
LEGO Pozostałe postanowienia
LEGO price
59,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.