LEGO 854049 Dynia i nietoperz

Dwie halloweenowe ozdoby z klocków do zawieszania

lego 854049 dynia i nietoperz
  • 131 Elementy
  • LEGO Pozostałe postanowienia Motyw
  • 854049 SKU

Masz ochotę świętować Halloween w stylu LEGO®? Pomogą Ci w tym ozdoby z zestawu Dynia i nietoperz LEGO Iconic. Oba modele z klocków mają naklejki z przerażającymi buźkami i sznurki do zawieszania, a nietoperz ma także ruchome skrzydła.Ten liczący 131 elementów zestaw będzie świetnym okolicznościowym prezentem dla 6-latków i starszych dzieci. Zawiera przejrzyste, ilustrowane instrukcje, …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO 854049 Dynia i nietoperz

Lego.com LEGO.com 44,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Pozostałe postanowienia

Opis LEGO 854049 Dynia i nietoperz

  • Masz ochotę świętować Halloween w stylu LEGO? Pomogą Ci w tym ozdoby z zestawu Dynia i nietoperz LEGO Iconic. Oba modele z klocków mają naklejki z przerażającymi buźkami i sznurki do zawieszania, a nietoperz ma także ruchome skrzydła.
  • Ten liczący 131 elementów zestaw będzie świetnym okolicznościowym prezentem dla 6-latków i starszych dzieci. Zawiera przejrzyste, ilustrowane instrukcje, więc z budową miniaturowych modeli poradzi sobie nawet kompletny żółtodziób.
  • Przerażające modele dynii nietoperza mają po ok. 5 cm wysokości. Zawieś je w domu, by dodać halloweenowym dekoracjom kreatywnych akcentów LEGO.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Dynia i nietoperz
SKU
854049
UPC
673419332019
Elementy
131
Motyw
LEGO Pozostałe postanowienia
LEGO price
44,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.