lego 40476 kaczka daisy

LEGO Kaczka Daisy 40476

Urocza Kaczka Daisy z zestawu LEGO BrickHeadz ? Disney (40476) zachwyci ka?dego fana Disneya. Szczegó?owo ukazana posta? jest umieszczona na klasycznej podstawce BrickHeadz i ?atwo sobie wyobrazi?, ?e zaraz wyruszy na poszukiwanie przygód lub utnie sobie pogaw?dk? ze swoim ch?opakiem ? disnejowskim Kaczorem Donaldem. Posta? Daisy ma kokard? do zbudowania z klocków i jest ozdobiona nowym nadrukiem. To idealny materia? na prezent dla wszystkich wielbicieli Disneya i postaci z kreskówek oraz kolekcjonerów zestawów BrickHeadz.

Czytaj dalej...

Najlepsza oferta

LEGO.com

LEGO.com

44,99 zł
Zobacz

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

Opis LEGO Kaczka Daisy 40476

Urocza Kaczka Daisy z zestawu LEGO BrickHeadz ǀ Disney (40476) zachwyci każdego fana Disneya. Szczegółowo ukazana postać jest umieszczona na klasycznej podstawce BrickHeadz i łatwo sobie wyobrazić, że zaraz wyruszy na poszukiwanie przygód lub utnie sobie pogawędkę ze swoim chłopakiem — disnejowskim Kaczorem Donaldem. Postać Daisy ma kokardę do zbudowania z klocków i jest ozdobiona nowym nadrukiem. To idealny materiał na prezent dla wszystkich wielbicieli Disneya i postaci z kreskówek oraz kolekcjonerów zestawów BrickHeadz.

  • Kolekcjonerski zestaw do zbudowania ze świetnym modelem kultowej Kaczki Daisy z kreskówek Disneya w wersji LEGO BrickHeadz.
  • Świetny prezent dla fanów LEGO, kolekcjonerów modeli BrickHeadz i miłośników Disneya w wieku od 10 lat.
  • Model składa się ze 110 klocków i ma ok. 10 cm wysokości. Szczegółowo ukazana postać stoi na klasycznej podstawce BrickHeadz, ma kokardę do zbudowania z klocków i jest ozdobiona nowym nadrukiem.

Specyfikacja LEGO Kaczka Daisy 40476

Oficjalne imię LEGO Kaczka Daisy
SKU 40476
EAN 5702016961379
UPC 673419344098
Elementy 110
Temat LEGO BrickHeadz
Status Nie jest już produkowany
LEGO price 44,99 zł  –  lego.com
Instrukcje Pobierz instrukcję obsługi