LEGO Kaczka Daisy 40476

Wyjtkowa kolekcjonerska figurka disnejowskiej Kaczki Daisy do zbudowania z klockw LEGO

lego 40476 kaczka daisy
  • 110 Elementy
  • LEGO BrickHeadz Temat
  • 40476 SKU

Urocza Kaczka Daisy z zestawu LEGO BrickHeadz ǀ Disney (40476) zachwyci każdego fana Disneya. Szczegółowo ukazana postać jest umieszczona na klasycznej podstawce BrickHeadz i łatwo sobie wyobrazić, że zaraz wyruszy na poszukiwanie przygód lub utnie sobie pogawędkę ze swoim chłopakiem — disnejowskim Kaczorem Donaldem. Postać Daisy ma kokardę do zbudowania z klocków i jest ozdobiona …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Kaczka Daisy 40476

LEGO.com LEGO.com 44,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO BrickHeadz

Opis LEGO Kaczka Daisy 40476

Urocza Kaczka Daisy z zestawu LEGO BrickHeadz ǀ Disney (40476) zachwyci każdego fana Disneya. Szczegółowo ukazana postać jest umieszczona na klasycznej podstawce BrickHeadz i łatwo sobie wyobrazić, że zaraz wyruszy na poszukiwanie przygód lub utnie sobie pogawędkę ze swoim chłopakiem — disnejowskim Kaczorem Donaldem. Postać Daisy ma kokardę do zbudowania z klocków i jest ozdobiona nowym nadrukiem. To idealny materiał na prezent dla wszystkich wielbicieli Disneya i postaci z kreskówek oraz kolekcjonerów zestawów BrickHeadz.

  • Kolekcjonerski zestaw do zbudowania ze świetnym modelem kultowej Kaczki Daisy z kreskówek Disneya w wersji LEGO BrickHeadz.
  • Świetny prezent dla fanów LEGO, kolekcjonerów modeli BrickHeadz i miłośników Disneya w wieku od 10 lat.
  • Model składa się ze 110 klocków i ma ok. 10 cm wysokości. Szczegółowo ukazana postać stoi na klasycznej podstawce BrickHeadz, ma kokardę do zbudowania z klocków i jest ozdobiona nowym nadrukiem.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Kaczka Daisy
SKU
40476
UPC
673419344098
Elementy
110
Temat
LEGO BrickHeadz
LEGO price
44,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.