LEGO Sknerus McKwacz, Hyzio, Dyzio i Zyzio 40477

Sprytne figurki LEGO, ktre wzbogac Twoj kolekcj BrickHeadz

lego 40477 sknerus mckwacz hyzio dyzio i zyzio
  • 340 Elementy
  • LEGO BrickHeadz Temat
  • 40477 SKU

Kolekcjonerski zestaw do zbudowania LEGO BrickHeadz ǀ Disney 40477 Sknerus McKwacz, Hyzio, Dyzio i Zyzio z pewnością wpadnie w oko wszystkim wielbicielom kreskówek Disneya. Każda z pieczołowicie oddanych postaci jest umieszczona na czarnej podstawce BrickHeadz i wygląda, jakby zaraz miała coś spsocić albo zabrać się za liczenie pieniędzy. Nie zabrakło zabawnych detali: Sknerus ma swój …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Sknerus McKwacz, Hyzio, Dyzio i Zyzio 40477

LEGO.com LEGO.com 119,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO BrickHeadz

Opis LEGO Sknerus McKwacz, Hyzio, Dyzio i Zyzio 40477

Kolekcjonerski zestaw do zbudowania LEGO BrickHeadz ǀ Disney 40477 Sknerus McKwacz, Hyzio, Dyzio i Zyzio z pewnością wpadnie w oko wszystkim wielbicielom kreskówek Disneya. Każda z pieczołowicie oddanych postaci jest umieszczona na czarnej podstawce BrickHeadz i wygląda, jakby zaraz miała coś spsocić albo zabrać się za liczenie pieniędzy. Nie zabrakło zabawnych detali: Sknerus ma swój kultowy cylinder i tors ozdobiony płytką z nadrukiem, a postacie Hyzia, Dyzia i Zyzia są ubrane w podkoszulkii czapki-bejsbolówki w dobranych kolorach. Ten zestaw do zbudowania jest świetnym prezentem dla wszystkich kolekcjonerów modeli BrickHeadz, fanów Disneya i miłośników postaci z filmów animowanych.

  • Kolekcjonerski zestaw z klasycznymi disnejowskimi postaciami Sknerusa McKwacza i jego stryjecznych wnuków Hyzia, Dyzia i Zyzia w wyjątkowej wersji LEGO BrickHeadz.
  • Świetny prezent dla fanów LEGO, kolekcjonerów modeli BrickHeadz i miłośników Disneya w wieku od 10 lat.
  • Postać Sknerusa mierzy ok. 10 cm wysokości, a kaczątka mają po ok. 6 cm. Zestaw liczy 340 elementów, a każda z postaci stoi na czarnej podstawce BrickHeadz.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Sknerus McKwacz, Hyzio, Dyzio i Zyzio
SKU
40477
UPC
673419344708
Elementy
340
Temat
LEGO BrickHeadz
LEGO price
119,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.