LEGO Voldemort, Nagini i Bellatrix 40496

Kolekcjonerskie modele czarnych charakterw z filmw o Harrym Potterze

lego 40496 voldemort nagini i
  • 344 Elementy
  • LEGO BrickHeadz Motyw
  • 40496 SKU

Postacie z filmów o Harrym Potterze jako modele LEGO BrickHeadz: złowieszczy Lord Voldemort, jego upiorny wąż Nagini oraz najbardziej oddana zwolenniczka, Bellatrix Lestrange. Figurki znanych postaci — z zestawu LEGO BrickHeadz Voldemort, Nagini i Bellatrix (40496) można zbudować modele LEGO BrickHeadz złoczyńców z Hogwartu ze wszystkimi ich magicznymi detalami.Składanie, zabawa i dekoracja — budowniczym LEGO i …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Voldemort, Nagini i Bellatrix 40496

Lego.com LEGO.com 83,99 zł Zobacz
Amazon.pl Amazon.pl 183,22 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO BrickHeadz

Opis LEGO Voldemort, Nagini i Bellatrix 40496

Postacie z filmów o Harrym Potterze jako modele LEGO BrickHeadz: złowieszczy Lord Voldemort, jego upiorny wąż Nagini oraz najbardziej oddana zwolenniczka, Bellatrix Lestrange.

  • Figurki znanych postaci — z zestawu LEGO BrickHeadz Voldemort, Nagini i Bellatrix (40496) można zbudować modele LEGO BrickHeadz złoczyńców z Hogwartu ze wszystkimi ich magicznymi detalami.
  • Składanie, zabawa i dekoracja — budowniczym LEGO i fanom Harry’ego Pottera w wieku od 10 lat spodoba się ten kreatywny zestaw konstrukcyjny.
  • Atrakcyjne modele — z tego zestawu 344 klocków można zbudować figurkę Voldemorta o wysokości ok. 7 cm, Bellatrix o wysokości ok. 9 cm oraz Nagini o wysokości ok. 5 cm.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Voldemort, Nagini i Bellatrix
SKU
40496
EAN
5702016996012
Elementy
344
Motyw
LEGO BrickHeadz
LEGO price
83,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.