LEGO 41666 Kostka Andrei z królikiem

Drobny upominek dla miłośników zabawkowych króliczków

lego 41666 kostka andrei z krolikiem
 • 45 Elementy
 • LEGO Friends Motyw
 • 41666 SKU

Kostki ze zwierzętami LEGO® Friends to idealny prezent dla dzieci, które lubią kreatywność w zabawie. Przenośna kostka Andrei z królikiem (41666) zachęca do zabawy w opiekę nad zwierzątkiem i świetnie prezentuje się na półce.Kostka zawiera minilaleczkę LEGO® Friends Andreę, figurkę królika w jednym z czterech dostępnych kolorów, klatkę do zbudowania, grzyb i drzewo, a także …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO 41666 Kostka Andrei z królikiem

Lego.com LEGO.com 39,99 zł Zobacz
Amazon.pl Amazon.pl 45,28 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Friends

Opis LEGO 41666 Kostka Andrei z królikiem

 • Kostki ze zwierzętami LEGO Friends to idealny prezent dla dzieci, które lubią kreatywność w zabawie. Przenośna kostka Andrei z królikiem (41666) zachęca do zabawy w opiekę nad zwierzątkiem i świetnie prezentuje się na półce.
 • Kostka zawiera minilaleczkę LEGO Friends Andreę, figurkę królika w jednym z czterech dostępnych kolorów, klatkę do zbudowania, grzyb i drzewo, a także cały koszyk inspirujących akcesoriów.
 • Elementy zestawu LEGO Friends można wyjąć z kostki lub spakować i zabrać do przyjaciół, by wspólnie bawić się z króliczkiem.
 • Wprowadzenie do świata LEGO i świetny prezent urodzinowy lub drobny upominek bez okazji dla dzieci w wieku od 6 lat, które lubią opiekować się zwierzętami.
 • Mała kostka ma ok. 8 cm długości i 13 cm wysokości, ale mieści mnóstwo frajdy w stylu LEGO. Dzięki uszkom z tkaniny (nowość na styczeń 2021 r.) i dekoracji w postaci króliczego pyszczka będzie fajną ozdobą na półkę.
 • Troskliwe dzieci chętnie sięgną po zestawy ze świata Heartlake City, by bawić się ze zwierzętami w towarzystwie przyjaciółek LEGO Friends, z którymi łatwo im się utożsamić.
 • Elementy, z których zbudowana jest ta nowa zabawka LEGO, spełniają rygorystyczne standardy branżowe, dzięki czemu zawsze do siebie pasują i można je z łatwością połączyć i rozdzielić — i tak jest niezmiennie od 1958 roku.
 • Klocki i elementy kreatywnych zestawów LEGO zostały przetestowane na niemal każdy możliwy sposób, aby można było mieć pewność, że spełniają rygorystyczne światowestandardy bezpieczeństwa.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Kostka Andrei z królikiem
SKU
41666
EAN
5702016915693
Elementy
45
Motyw
LEGO Friends
LEGO price
39,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.