Kalendarz adwentowy LEGO 41690 Friends

Unikaty

Z zestawami LEGO Friends oczekiwanie na wita bdzie jeszcze fajniejsze

kalendarz adwentowy lego 41690 friends
 • 370 Elementy
 • LEGO Friends Motyw
 • 41690 SKU

Pozwól dzieciom urządzić zabawę w idealne Boże Narodzenie — pomoże w tym kalendarz adwentowy LEGO Friends (41690). Za każdymi z 24 drzwiczek kryje się zabawka konstrukcyjna z mnóstwem przepięknych detali, więc oczekiwanie na święta będzie prawie tak samo fajne jak sam wielki dzień! Codzienna dawka radości do odkrycia. Wśród 24 prezentów dzieci znajdą pięć postaci LEGO …

Czytaj dalej...

Ceny dla Kalendarz adwentowy LEGO 41690 Friends

Brak dostępnej ceny. Ten produkt jest niedostępny.

Zobacz więcej zestawów LEGO Friends

Opis Kalendarz adwentowy LEGO 41690 Friends

Pozwól dzieciom urządzić zabawę w idealne Boże Narodzenie — pomoże w tym kalendarz adwentowy LEGO Friends (41690). Za każdymi z 24 drzwiczek kryje się zabawka konstrukcyjna z mnóstwem przepięknych detali, więc oczekiwanie na święta będzie prawie tak samo fajne jak sam wielki dzień!

Codzienna dawka radości do odkrycia
Wśród 24 prezentów dzieci znajdą pięć postaci LEGO Friends w formie mikrolaleczek, a dla każdej z dziewczynek znajdzie się prezent odpowiadający jej pasjom. Ten kreatywny model pozwala dzieciom robić to, na czym zazwyczaj upływają świąteczne dni — mogą na przykład zrobić książkę, z którą później usiądą na klockowym krześle przy kominku i choince.

Mnóstwo inspiracji do zabawy
Miniaturowe modele z tego zestawu mogą posłużyć jako dekoracja dziecięcej sypialni, ale są również świetne do kreatywnej zabawy — jest wśród nich blender z podnoszonym ramieniem, wałek do ciasta i piekarnik z drzwiczkami, które otwierają się, by dzieci mogły bawić się w pieczenie świątecznych smakołyków. Sezon świąteczny może być naprawdę magiczny, jeśli podarujesz dzieciom kalendarz adwentowy — daje on radość w święta i nie tylko.

 • Zrób przyjemność małemu fanowi miasta Heartlake — podaruj mu kalendarz adwentowy LEGO Friends (41690), który zmieni grudzień w magiczny czas oczekiwania i budowania uroczych zabawek LEGO.
 • W pudełku jest pięć mikrolaleczek i skarpeta, a także figurki kotka i pieska. Są tam także zimowe modele do zbudowania — sanie, deska snowboardowa i sanki, a do tego pianino i robot z pilotem.
 • Za okienkami na dzieci czekają zabawki do zbudowania, które mogą posłużyć jako dekoracje lub zostać ustawione na opuszczanej planszy, by maluchy mogły odgrywać świąteczne przygody.
 • Mimo niewielkich rozmiarów, te zabawki do zbudowania mają wiele fajnych funkcji, które zachęcają do opowiadania świątecznych historii — wałek do ciasta obraca się, ramię blendera można podnieść, a drzwiczki piekarnika można otworzyć.
 • Idealny prezent na przedświąteczny czas dla kreatywnych dzieci, które chcą mieć kalendarz adwentowy dający radość nie tylko w grudniu. Zestaw ma 370 elementów i jest idealny dla lubiących świąteczny nastrój chłopców i dziewcząt od 6. roku życia.
 • Pudełko prezentowe z kalendarzem adwentowym LEGO Friends ma ok. 25 cm wysokości, 37 cm szerokości oraz 6 cm głębokości.
 • Zabawki z miastem Heartlake zawierają mnóstwo realistycznych szczegółów i pomagają dzieciom odkrywać świat. Kalendarz adwentowy LEGO Friends pozwoli im w zabawie odtworzyć radość wspólnego spędzania czasu w święta.
 • Nowe zabawki i klocki konstrukcyjne LEGO spełniają najwyższe standardy branżowe, dzięki czemu są spójne i pasują do siebie — i tak jest niezmiennie od 1958 roku.
 • Zabawki LEGO są testowane na niemal wszelkie dostępne sposoby. Dzięki temu możesz mieć pewność, że każdy zestaw do budowania spełnia najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
Kalendarz adwentowy LEGO Friends
SKU
41690
EAN
5702016916126
Elementy
370
Motyw
LEGO Friends
Status
Nie jest już produkowany
LEGO price
99,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.