Opis produktu (5007060)

Pakiet drużynowy LEGO Super Mario (5007060) pozwala sześciolatkom i starszym dzieciom bawić się wspólnie z ich ulubionymi postaciami. Pakiet zawiera dwa zestawy: Przygody z Mario — zestaw startowy (71360) oraz Przygody z Luigim — zestaw startowy (71387), w których znajdziesz figurki LEGO Mario i LEGO Luigi, które natychmiast reagują na działania graczy za pomocą ekranów LCD i głośników. Gracze mogą zbierać wirtualne monety, pomagając figurkom LEGO Mario i LEGO Luigi wykonywać zbudowane z klocków zadania, pokonywać wrogów takich jak Bowser Jr. oraz spędzać czas z różowym Yoshim.

Współpraca jest fajna
Dzieci mogą bawić się samodzielnie lub z przyjacielem — figurki LEGO Mario i LEGO Luigi można połączyć za pomocą Bluetootha, by zbierać dodatkowe monety za współpracę. Instrukcje budowania znajdziesz w bezpłatnej aplikacji LEGO Super Mario.

Nieskończone możliwości
Zestawy LEGO Super Mario pozwalają grać w nowy sposób, przenosząc do prawdziwego świata kultowe postacie z gier Super Mario. Seria obejmuje zestawy startowe i dodatkowe oraz ulepszenia, a fani mogą łączyć je w najróżniejsze kombinacje, tworząc własne poziomy.