lego 71377 king boo i nawiedzone podworze zestaw rozszerzajacy

LEGO 71377 King Boo i nawiedzone podwórze — zestaw rozszerzający

Fani mog? po??czy? ekscytuj?cy zestaw dodatkowy King Boo i nawiedzone podwórze (71377) z zestawem LEGO Super Mario Przygody z Mario ? poziom startowy, aby wzbogaci? go o upiornie zabawne i zakr?cone wyzwania.

Czytaj dalej...

Najlepsza oferta

lego.com

Lego.com

229,99 zł
Zobacz

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

Opis LEGO 71377 King Boo i nawiedzone podwórze — zestaw rozszerzający

 • Fani mogą połączyć ekscytujący zestaw dodatkowy King Boo i nawiedzone podwórze (71377) z zestawem LEGO Super Mario Przygody z Mario — poziom startowy, aby wzbogacić go o upiornie zabawne i zakręcone wyzwania.
 • Ten zestaw LEGO Super Mario zawiera dwie Goomby, cztery figurki Swoopów i figurkę Kinga Boo do zabawy. Gracze mogą przeprowadzić LEGO Mario (figurka nie jest częścią zestawu, znajdziesz ją w zestawie z poziomem startowym) przez nawiedzone podwórze z klocków.
 • Pokonaj Goomby, stań na pajęczynie, powal drzewo i zbierz cyfrowe monety, a potem pomóż LEGO Mario (figurka nie jest częścią zestawu) wskakiwać na wirujące Swoopy, żeby przewrócić Kinga Boo i odsłonić gwiazdkę.
 • Ten 431-elementowy zestaw LEGO będzie świetnym prezentem na urodziny lub pod choinkę dla dzieci od ósmego roku życia, które mają już zestaw Przygody z Mario — poziom startowy (71360). Teraz będą już mogły budować własne unikatowe poziomy.
 • W podstawowej konfiguracji ten modułowy zestaw ma ok. 17,5 cm wysokości, 42,5 cm szerokości i 27,5 cm głębokości. Można go przebudowywać na wiele sposobów i połączyć z zestawem z poziomem startowym oraz innymi zestawami dodatkowymi.
 • Ta kreatywna zabawka konstrukcyjna nie wymaga baterii — połącz ją z poziomem startowym, a zabawa sama nabierze tempa.
 • W bezpłatnej aplikacji LEGO Super Mario dostępne są ciekawe narzędzia urozmaicające budowanie oraz bezpieczna platforma do dzielenia się kreatywnymi pomysłami. Listę zgodnych urządzeń z systemem Android i iOS znajdziesz na stronie LEGO.pl/devicecheck.
 • Kolekcjonerskie zabawki LEGO Super Mario sprawiają, że ulubiony bohater domowników nabiera rzeczywistych kształtów, dzięki czemu fani mogą do woli rozbudowywać, przebudowywać i tworzyć wyzwania doskonałe do zabawy w pojedynkę lub w większym gronie.
 • Klocki konstrukcyjne LEGO od 1958 r. spełniają najwyższe branżowe standardy. Zawsze łatwo można je połączyć i rozdzielić, więc do budowania i przeróbek nie potrzeba mocy supergwiazdy!
 • Klocki i elementy LEGO są testowane na niemal wszelkie dostępne sposoby. Dzięki temu możesz mieć pewność, że każdy zestaw konstrukcyjny LEGO spełnia najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa i jakości.
 • Do zestawu dołączono cyfrowe instrukcje składania. Teraz to proste — postępuj zgodnie ze wskazówkami na telefonie lub pobierz plik PDF z instrukcjami składania. Kliknij przycisk Instrukcje składania u dołu tej strony, aby znaleźć i pobrać instrukcje.

Specyfikacja LEGO 71377 King Boo i nawiedzone podwórze — zestaw rozszerzający

Oficjalne imię LEGO King Boo i nawiedzone podwórze — zestaw rozszerzający
SKU 71377
EAN 5702016687200
Elementy 431
Temat LEGO Super Mario
LEGO price 229,99 zł  –  lego.com
Instrukcje Pobierz instrukcję obsługi