lego 60279 maly woz strazacki

LEGO 60279 Mały wóz strażacki

Ten wóz stra?acki to dobry wybór na pocz?tek zabawy w ?wiecie LEGO City, gdzie pi?ciolatki i starsze dzieci mog? wciela? si? w bohaterów codziennego ?ycia i odgrywa? realistyczne scenariusze walki z po?arami.

Czytaj dalej...

Najlepsza oferta

lego.com

Lego.com

42,99 zł
Zobacz

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

Opis LEGO 60279 Mały wóz strażacki

  • Ten wóz strażacki to dobry wybór na początek zabawy w świecie LEGO City, gdzie pięciolatki i starsze dzieci mogą wcielać się w bohaterów codziennego życia i odgrywać realistyczne scenariusze walki z pożarami.
  • Co jest w pudełku? Zestaw LEGO City Mały wóz strażacki (60279) zawiera samochód ze skręcanymi kołami, lemieszem i wężem gaśniczym, „płonące” pnie LEGO oraz minifigurkę strażaka w fajnym hełmie.
  • Dzieci mogą kierować samochodem, przechylając go w lewo i w prawo, odsuwać płomienie LEGO za pomocą lemiesza i gasić „ogień”, strzelając klockami wody z wyrzutni w wężu.
  • Strażacki zestaw LEGO to świetny drobny upominek na każdą okazję dla chłopców i dziewczynek w wielu od 5 lat. Do złożenia klocków wystarczą podstawowe umiejętności.
  • Wymiary małego wozu strażackiego po zbudowaniu: ok. 6 cm wysokości, 10 cm długości i 5 cm szerokości.
  • W zestawie akcesoria LEGO: megafon, hełm strażacki i pnie z elementami płomieni.
  • Zestaw zawiera broszurę z instrukcjami oraz cyfrowe instrukcje Instructions PLUS. Są one dostępne w bezpłatnej aplikacji LEGO Building Instructions na smartfony i tablety i pomagają początkującym konstruktorom zostać mistrzami konstrukcji.
  • Strażackie zabawki LEGO City zawierają kolorowe budynki, fajne pojazdy i ciekawe postacie, które zachęcają do pomysłowego odgrywania ról i tworzenia swobodnych przygód w scenerii przypominającej prawdziwe życie.
  • Szukasz zabawki wysokiej jakości? Elementy zestawów LEGO City spełniają rygorystyczne standardy branżowe, dzięki czemu zawsze do siebie pasują i można je z łatwością połączyć i rozdzielić.
  • Bezpieczeństwo jest najważniejsze. Klocki i inne elementy zestawów LEGO City są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że spełniają surowe światowe standardy bezpieczeństwa.

Inni również oglądali

LEGO Motocykl policyjny – pościg za samochodem 60392
LEGO Motocykl policyjny – pościg za samochodem 60392
43,99 zł
-4%
LEGO Elektryczny samochód sportowy 60383
LEGO Elektryczny samochód sportowy 60383
43,99 zł
-4%
LEGO 60245 Napad z monster truckiem
LEGO 60245 Napad z monster truckiem
229,99 zł
LEGO Pingwinia furgonetka ze slushem 60384
LEGO Pingwinia furgonetka ze slushem 60384
81,99 zł
-4%
LEGO Łódź strażacka 60373
LEGO Łódź strażacka 60373
86,99 zł
-3%
LEGO Strażacki motocykl ratunkowy 60410
LEGO Strażacki motocykl ratunkowy 60410
45,99 zł