lego 71361 zestaw postaci

LEGO 71361 Zestaw postaci

Zestawy postaci (71361) to okazja, by rozbudowa? ?wiat LEGO Super Mario. Ka?dy pakiet zawiera zabawn? posta? do zbudowania i klocek akcji, który wchodzi w ró?ne interakcje z figurk? LEGO Mario (brak w komplecie).

Czytaj dalej...

Najlepsza oferta

lego.com

Lego.com

16,99 zł
Zobacz

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

Opis LEGO 71361 Zestaw postaci

  • Zestawy postaci (71361) to okazja, by rozbudować świat LEGO Super Mario. Każdy pakiet zawiera zabawną postać do zbudowania i klocek akcji, który wchodzi w różne interakcje z figurką LEGO Mario (brak w komplecie).
  • Łącznie dzieci mogą zgromadzić kolekcję dziesięciu postaci do zbudowania, które mogą wykorzystać w grach LEGO Super Mario: to Paragoomba, Fuzzy, Spiny, Buzzy Beetle, Bullet Bill, Bob-omb, Eep Cheep, Blooper, Urchin oraz Peepa.
  • Aby wykorzystać wszystkie możliwości tych postaci, potrzebny jest zestaw Przygody z Mario — poziom startowy (71360), w którym znajduje się figurka LEGO Mario. Skacząc po tych postaciach, figurka LEGO Mario zdobywa monety i prezentuje różne reakcje.
  • Kolekcjonerskie zestawy postaci to doskonały pomysł na prezent urodzinowy, świąteczny lub z innej okazji dla dzieci w wieku od 6 lat, które dzięki nim będą czerpać jeszcze więcej radości z zabawy poziomem startowym LEGO Super Mario.
  • Chcesz wymyślać własne misje i urządzać konkursy dla rodziny i przyjaciół? Dodaj te postacie do zestawu Przygody z Mario — poziom startowy, zmień kolejność elementów lub połącz całość z zestawami rozszerzającymi LEGO Super Mario.
  • Postacie nie potrzebują baterii — aby zabawa nabrała tempa, wystarczy dodać je do zestawu Przygody z Mario — poziom startowy. W komplecie z każdą postacią są ilustrowane instrukcje, więc dzieci samodzielnie poradzą sobie z budowaniem.
  • W bezpłatnej aplikacji LEGO Super Mario dzieci znajdą cyfrowe instrukcje budowania, fajne narzędzia, inspiracje do wymyślania kreatywnych zabaw i nie tylko. Listę zgodnych urządzeń z systemem Android i iOS znajdziesz na stronie LEGO.pl/devicecheck.
  • Interaktywne zestawy LEGO Super Mario pozwalają powołać do życia ulubionego bohatera całej rodziny. Zestawy można rozszerzać i przerabiać, urządzając niezliczone kreatywne wyzwania dla jednej lub wielu osób.
  • Łączenie i rozdzielanie klocków LEGO nie wymaga mocy supergwiazdy! Od 1958 r. niezmiennie spełniają one najwyższe branżowe standardy, więc doskonale do siebie pasują, a zabawa nimi nie wymaga siły.
  • Klocki i elementy LEGO są poddawane rygorystycznym testom i analizom. Dzięki temu mamy pewność, że każdy zestaw konstrukcyjny spełnia najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa i jakości.

Inni również oglądali

LEGO Przygoda Dorriego we wraku — zestaw rozszerzający 71432
LEGO Przygoda Dorriego we wraku — zestaw rozszerzający 71432
209,99 zł
LEGO 71371 Helikopterowy Mario — dodatek
LEGO 71371 Helikopterowy Mario — dodatek
44,99 zł
LEGO Nabbit w sklepie Toada — zestaw rozszerzający 71429
LEGO Nabbit w sklepie Toada — zestaw rozszerzający 71429
99,99 zł
LEGO 71383 Trujące bagno Wigglera — zestaw dodatkowy
LEGO 71383 Trujące bagno Wigglera — zestaw dodatkowy
179,99 zł
LEGO 71370 Ognisty Mario — dodatek
LEGO 71370 Ognisty Mario — dodatek
44,99 zł
LEGO 71382 Zawikłane zadanie Piranha Plant — zestaw rozszerzający
LEGO 71382 Zawikłane zadanie Piranha Plant — zestaw rozszerzający
129,99 zł